OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM):

    Paweł Jakubowski

  • Goście:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Mariusz Maćkowiak

  • Wynik:

    8:1 (6:1, 2:0, 0:0)

  • Data:

    01.02.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:30

  • Godzina zakończenia:

    21:15

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Michał Kłosiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:29 EQ

Mielniczuk Julian Szymański Mikołaj, Sołdyk Jakub

2:0 09:40 EQ

Kaczyński Wiktor Rakowski Marcel

3:0 10:30 EQ

Szymański Mikołaj

4:0 10:46 EQ

Borysewicz Antoni Mielniczuk Julian

4:1 17:42 EQ

Powajbo Jan

5:1 17:55 EQ

Rakowski Marcel Kaczyński Wiktor, Sencerz Anna

6:1 18:11 EQ

Rakowski Marcel Sencerz Anna, Kaczyński Wiktor

7:1 26:30 EQ

Mielniczuk Julian Gromadzki Dawid

8:1 29:09 -1

Kaczyński Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:25 Połom Dariusz HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:09 Borysewicz Antoni GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:37 Kaczyński Wiktor GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
28:53 Rakowski Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:50 Kasprzak Borys HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Nawrot Wojciech 31:12 9 8 1 88
2 Szczepkowski Antoni 28:48 10 10 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Szymański Mikołaj 1 1 2 0
11 Sołdyk Jakub 0 1 1 0
23 Rakowski Marcel 2 1 3 2
9 Kaczyński Wiktor 2 2 4 2
19 Sencerz Anna 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Gromadzki Dawid 0 1 1 0
20 Karpiński Stanisław 0 0 0 0
16 Mielniczuk Julian 2 1 3 0
4 Borysewicz Antoni 1 0 1 2
18 Bereśniewicz Filip 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Rogoziński Igor 0 0 0 0
3 Pozauć Paweł 0 0 0 0
15 Musz Jacek 0 0 0 0
24 Deravchuk Denis 0 0 0 0
12 Ratajczak Piotr 0 0 0 0

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Fabrowski Ch. Jan 28:53 24 17 7 70
31 Piask Nikodem 31:07 18 17 1 94

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 0 0 0 0
27 Śmigielski Hubert 0 0 0 0
76 Urban Aleksander 0 0 0 0
11 Powajbo Jan 1 0 1 0
7 Tanaś Nikodem 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Kuźmicz Jerzy 0 0 0 0
20 Szwajkowski Mateusz 0 0 0 0
23 Fabrowski-Ch. Andrzej 0 0 0 0
5 Kasprzak Borys 0 0 0 2
44 Milowicz Beniamin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Hennig Dominik 0 0 0 0
2 Żukowski Tymon 0 0 0 0
29 Pietrzak Kacper 0 0 0 0
22 Połom Dariusz 0 0 0 2
14 Jurzyk Damian 0 0 0 0