Statystyki PZHL

3:2 d.

(1:0, 1:2, 0:0, 1:0d)

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom

  • Trener TMH Polonia Bytom:

    Tomasz Demkowicz

  • Goście:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Doug McKay

  • Wynik:

    3:2 d. (1:0, 1:2, 0:0, 1:0d)

  • Data:

    2016-12-22

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske

  • Sędzia liniowy:

    Artur Hyliński, Marcin Młynarski

  • Widzów:

    299

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 18:35 EQ

Danieluk Mateusz Cunik Matej, Bordowski Richard

2:0 28:21 EQ

Kłaczyński Sebastian Wąsiński Karol

2:1 30:50 +1

Guzik Kacper Kulmala Rasmus, Bychawski Bartłomiej

2:2 35:58 EQ

Przygodzki Martin Paryzek Martin

3:2 60:23 +1

Kartoshkin Maxim Danieluk Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:12 Gawlik Maciej PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:26 Frączek Marcin TMH Polonia Bytom 2 Atakowanie ciałem - natarcie
10:42 Wanacki Jakub TMH Polonia Bytom 2 Atak kijem trzymanym oburącz
12:19 Demyanyuk Dmytro PGE Orlik Opole 2 Uderzenie kijem
16:33 Stopiński Mateusz PGE Orlik Opole 2 Atakowanie ciałem - natarcie
24:53 Demyanyuk Dmytro PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:42 Dikis Edgars TMH Polonia Bytom 2 Podcięcie
32:14 Cichy Michael PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:39 Sznotala Łukasz PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:39 Rantanen Anssi PGE Orlik Opole 2 Atak kijem trzymanym oburącz
36:39 Kostek Arkadiusz PGE Orlik Opole 10 Kara za niesportowe zachowanie
59:16 - PGE Orlik Opole 2 Opóźnianie gry

Składy

TMH Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Landsman Filip 60:00 23 21 2 91
94 Raszka Ondrej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 1 1 0
11 Dikis Edgars 0 0 0 2
89 Bordowski Richard 0 1 1 0
97 Kartoshkin Maxim 1 0 1 0
29 Danieluk Mateusz 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Augstkalns Edmunds 0 0 0 0
5 Wanacki Jakub 0 0 0 2
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
91 Słodczyk Marcin 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Owczarek Sebastian 0 0 0 0
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
7 Kłaczyński Sebastian 1 0 1 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
95 Wąsiński Karol 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Działo Michał 0 0 0 0
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
10 Bajon Piotr 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 2
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 0

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 60:07 40 37 3 92
33 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 0 1 1 0
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 10
10 Guzik Kacper 1 0 1 0
78 Cichy Michael 0 0 0 2
8 Szczechura Alex 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Paryzek Martin 0 1 1 0
37 Rantanen Anssi 0 0 0 2
92 Demyanyuk Dmytro 0 0 0 4
11 Przygodzki Martin 1 0 1 0
76 Kulmala Rasmus 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Stopiński Mateusz 0 0 0 2
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 2
28 Stopiński Filip 0 0 0 0
19 Sordon Mateusz 0 0 0 0
44 Gawlik Maciej 0 0 0 2
1.19