OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS):

    Janusz Bochiński

  • Goście:

    UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

  • Trener UKS Wikingowie Elbląg (ŻS):

    Sławomir Nawrocki

  • Wynik:

    30:4 (10:1, 9:1, 11:2)

  • Data:

    13.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński, Łukasz Wierucki

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:24 EQ

Dzikowski Dominik Kowalski II Konrad

2:0 03:29 EQ

Dawid Borys

3:0 07:11 EQ

Dawid Borys Vitek Jakub

4:0 07:20 EQ

Zaborowski Paweł Krajewski Adam

5:0 11:40 EQ

Krajewski Adam Bagiński Patryk

5:1 12:03 EQ

Muczeński Michał

6:1 12:17 EQ

Vitek Jakub

7:1 13:38 EQ

Tuszkowski Maciej Filip Błażej, Bagiński Patryk

- 14:40 PS

Brzezińska Maja

8:1 15:57 EQ

Bagiński Patryk Filip Błażej

9:1 16:04 EQ

Bagiński Patryk Filip Błażej

10:1 18:14 -1

Vitek Jakub Banaczyk Marek , Chyrkin Wowa

11:1 22:24 EQ

Misztal Damian Krajewski Adam

11:2 24:15 +1

Brzezińska Maja Muczeński Michał

12:2 28:36 EQ

Bagiński Patryk Krajewski Adam

13:2 31:05 EQ

Vitek Jakub Chyrkin Wowa, Dawid Borys

14:2 34:25 +1

Chyrkin Wowa

15:2 35:34 EQ

Krajewski Adam Tuszkowski Maciej

16:2 36:01 EQ

Dzikowski Dominik Salewski Maksymilian

17:2 37:56 EQ

Bagiński Patryk Filip Błażej, Tuszkowski Maciej

18:2 38:34 EQ

Tuszkowski Maciej

19:2 38:42 EQ

Kowalski II Konrad

20:2 41:57 EQ

Filip Błażej

21:2 42:20 +1

Bagiński Patryk Tuszkowski Maciej, Krajewski Adam

21:3 44:52 EQ

Brzezińska Maja Juchniewicz II Jacek, Walas Wojciech

22:3 45:04 EQ

Krajewski Adam Bagiński Patryk

23:3 46:01 EQ

Zaborowski Paweł Krajewski Adam

24:3 51:04 EQ

Vitek Jakub Chyrkin Wowa, Dawid Borys

25:3 51:46 EQ

Vitek Jakub

26:3 52:15 EQ

Filip Błażej Tuszkowski Maciej

27:3 56:59 EQ

Bagiński Patryk

28:3 57:21 EQ

Krajewski Adam Tuszkowski Maciej, Bagiński Patryk

28:4 59:20 +1

Brzezińska Maja Gulczyński Jan, Juchniewicz II Jacek

29:4 59:35 EQ

Tuszkowski Maciej Filip Błażej

30:4 59:59 +1

Krajewski Adam

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:40 Misztal Damian GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) PS Trzymanie
16:40 Salewski Maksymilian GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Uderzenie kijem
18:19 Filip Błażej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Zahaczenie
22:59 Kowalski II Konrad GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:41 Walas Wojciech UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Atak łokciem
42:10 Gulczyński Jan UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Zahaczenie
46:51 Kowalski II Konrad GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
57:48 Salewski Maksymilian GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Zahaczenie
59:55 Walas Wojciech UKS Wikingowie Elbląg (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Karol Dawid 20:00 9 8 1 88
1 Kunze Ksawery 40:00 20 17 3 85

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Banaczyk Marek 0 1 1 0
6 Byzewski Jakub 0 0 0 0
21 Dawid Borys 2 2 4 0
15 Vitek Jakub 5 1 6 0
7 Chyrkin Wowa 1 3 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Tuszkowski Maciej 3 5 8 0
24 Filip Błażej 2 5 7 2
19 Krajewski Adam 5 5 10 0
3 Bagiński Patryk 6 4 10 0
18 Zaborowski Paweł 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Połczyński Franciszek 0 0 0 0
13 Dzikowski Dominik 2 0 2 0
25 Kowalski II Konrad 1 1 2 4
14 Salewski Maksymilian 0 1 1 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Misztal Damian 1 0 1 0

UKS Wikingowie Elbląg (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król II Michał 31:46 34 19 15 55
20 Czerniewski Wojciech 28:14 30 15 15 50

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Wocial Jakub 0 0 0 0
12 Walas Piotr 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 3 0 3 0
8 Muczeński Michał 1 1 2 0
23 Pakulski Miłosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Gulczyński Jan 0 1 1 2
18 Jaskulska Olga 0 0 0 0
7 Rabażyński Cyprian 0 0 0 0
6 Juchniewicz II Jacek 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Jaskulski Rafał 0 0 0 0
10 Walas Wojciech 0 1 1 4