STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ):

    Korolev Pavel

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ):

    Radwański Michał

  • Wynik:

    2:3 d. (0:1, 1:1, 1:0, 0:1d)

  • Data:

    08.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:35

  • Godzina zakończenia:

    14:20

  • Sędzia główny:

    Oskar Guzda, Mateusz Niżnik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    31

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:38 EQ

Szarzyński Hubert Tymcio Oskar

0:2 26:55 EQ

Mazur II Jakub Rocki Kacper

1:2 36:00 -1

Łojas Dawid Malasiński Kacper

2:2 41:56 EQ

Malasiński Kacper Leja Filip

2:3 62:17 EQ

Szarzyński Hubert Mazur II Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
18:03 Sobota Leon UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
20:34 Malasiński Kacper MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
28:01 Bury Piotr MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
29:33 Bąk Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
34:40 Pudzisz Marcin MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
36:45 Malasiński Kacper MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ) 2 Trzymanie
42:54 Sobota Leon UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
56:27 Tumidalski Oliwer UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Zając Kacper 22:43 1 0 1 0
40 Tabaczyński Daniel 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Bury Piotr 0 0 0 2
77 Sarniak Karol 0 0 0 0
89 Malasiński Kacper 1 1 2 4
26 Długopolski Łukasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Pudzisz Marcin 0 0 0 2
93 Luberda Kacper 0 0 0 0
87 Leja Filip 0 1 1 0
14 Łojas Dawid 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jodłowski Mikołaj 0 0 0 0
10 Gach Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
30 Pańczyk Bartłomiej 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Źrebiec Franciszek 62:43 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Rocki Kacper 0 1 1 0
94 Szarzyński Hubert 2 0 2 0
26 Radwański Aleks 0 0 0 0
55 Pisula Paweł 0 0 0 0
22 Tumidalski Oliwer 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0
28 Starościak Michał 0 0 0 0
12 Sudyka Jakub 0 0 0 0
90 Mazur II Jakub 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Niemczyk Kacper 0 0 0 0
81 Bąk Jakub 0 0 0 2
38 Tymcio Oskar 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Sobota Leon 0 0 0 4
47 Burczyk Sebastian 0 0 0 0