STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa U16 (MŁ)

  • Trener AH Legia Warszawa U16 (MŁ):

    Tomasz Wołkowicz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    6:5 d. (0:2, 2:1, 3:2, 1:0d)

  • Data:

    21.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:20

  • Godzina zakończenia:

    16:15

  • Sędzia główny:

    Wiktor Zień, Łukasz Sibiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:25 EQ

Tuszkowski Adam Drzewucki Marcel

0:2 00:57 EQ

Piwowarski Karol Łapińska Julia, Ziniak Michał

1:2 22:48 EQ

Szeliga Stanisław

1:3 37:22 EQ

Łapińska Julia Dawid Maksymilian, Drzewucki Marcel

2:3 38:19 EQ

Chmielewski Stanisław Jarmoliński Jędrzej

3:3 43:01 +1

Jarmoliński Jędrzej

4:3 49:59 EQ

Gauvin Francis Jarmoliński Jędrzej

5:3 52:16 EQ

Szeliga Stanisław Pawela Julian

5:4 56:04 EQ

Piwowarski Karol

5:5 57:02 EQ

Bagiński Patryk Dawid Maksymilian

6:5 61:25 EQ

Szeliga Stanisław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:58 - GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
15:48 Lewandowski Wiktor AH Legia Warszawa U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
17:03 Nossowski Jakub AH Legia Warszawa U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
42:11 Piwowarski Karol GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem

Składy

AH Legia Warszawa U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
71 Rudniev Artem 41:25 3 0 3 0
40 Cegliński Jan 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Nossowski Jakub 0 0 0 2
33 Gajda Tymon 0 0 0 0
53 Jarmoliński Jędrzej 1 2 3 0
54 Gauvin Francis 1 0 1 0
25 Chmielewski Stanisław 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
46 Lewandowski Wiktor 0 0 0 2
41 Rutkowski Jakub 0 0 0 0
47 Woźniak II Maciej 0 0 0 0
42 Pawela Julian 0 1 1 0
43 Szeliga Stanisław 3 0 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Polański Maximilian 0 0 0 0
34 Nowak-Far Artur 0 0 0 0
44 Sikorski Ignacy 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
4 Voitsenka Daniil 40:00 2 0 2 0
1 Ratajczyk Nadia 21:25 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Drzewucki Marcel 0 2 2 0
25 Tuszkowski Adam 1 0 1 0
17 Dawid Maksymilian 0 2 2 0
24 Bagiński Patryk 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Tuszkowski Maciej 0 0 0 0
2 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
12 Łapińska Julia 1 1 2 0
21 Daniluk Oskar 0 0 0 0
23 Piwowarski Karol 2 0 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Ziniak Michał 0 1 1 0
9 Cybulski II Marcin 0 0 0 0
8 Sadzyński Igor 0 0 0 0