STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa U16 (MŁ)

  • Trener AH Legia Warszawa U16 (MŁ):

    Tomasz Wołkowicz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    6:3 (1:0, 2:1, 3:2)

  • Data:

    20.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:20

  • Godzina zakończenia:

    21:20

  • Sędzia główny:

    Łukasz Sibiński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 18:52 EQ

Nossowski Jakub

2:0 26:04 EQ

Lewandowski Wiktor Pawela Julian

2:1 35:34 EQ

Ziniak Michał Drzewucki Marcel

3:1 38:55 +1

Jarmoliński Jędrzej Pawela Julian

3:2 42:39 +1

Piwowarski Karol Dawid Maksymilian

3:3 43:52 EQ

Cybulski II Marcin Bagiński Patryk

4:3 44:29 EQ

Chmielewski Stanisław

5:3 53:48 EQ

Woźniak II Maciej Pawela Julian

6:3 57:36 EQ

Lewandowski Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
32:28 Cybulski II Marcin GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:40 Jarmoliński Jędrzej AH Legia Warszawa U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:40 Piwowarski Karol GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:47 Lewandowski Wiktor AH Legia Warszawa U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:23 Tuszkowski Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:33 Gajda Tymon AH Legia Warszawa U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
56:29 Gavrilov Denis AH Legia Warszawa U16 (MŁ) 25 Walka na pięści
56:29 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ) 25 Walka na pięści

Składy

AH Legia Warszawa U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
71 Rudniev Artem 40:00 1 0 1 0
40 Cegliński Juliusz 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
51 Gavrilov Denis 0 0 0 25
33 Gajda Tymon 0 0 0 2
53 Jarmoliński Jędrzej 1 0 1 2
48 Gauvin Francis 0 0 0 0
25 Chmielewski Stanisław 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
46 Lewandowski Wiktor 2 0 2 2
50 Nossowski Jakub 1 0 1 0
47 Woźniak II Maciej 1 0 1 0
42 Pawela Julian 0 3 3 0
43 Szeliga Stanisław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
54 Srokosz Tymon 0 0 0 0
24 Trębacz Mikołaj 0 0 0 0
34 Nowak-Far Artur 0 0 0 0
32 Jurek Jiyan 0 0 0 0
44 Sikorski Ignacy 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
4 Voitsenka Daniil 20:00 3 0 3 0
1 Ratajczyk Nadia 40:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Drzewucki Marcel 0 1 1 0
3 Afelt Michał 0 0 0 25
25 Tuszkowski Adam 0 0 0 2
17 Dawid Maksymilian 0 1 1 0
24 Bagiński Patryk 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Tuszkowski Maciej 0 0 0 0
2 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
12 Łapińska Julia 0 0 0 0
21 Daniluk Oskar 0 0 0 0
23 Piwowarski Karol 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Ziniak Michał 1 0 1 0
9 Cybulski II Marcin 1 0 1 2
8 Sadzyński Igor 0 0 0 0