OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

2:3 k.

(1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 1:2k)

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS):

    Włodzimierz Urbańczyk

  • Goście:

    UKS KTH Krynica (ŻS)

  • Trener UKS KTH Krynica (ŻS):

    Robert Tyczyński

  • Wynik:

    2:3 k. (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 1:2k)

  • Data:

    12.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:00

  • Godzina zakończenia:

    11:00

  • Sędzia główny:

    Szymon Noworyta, Jakub Śreniawski

  • Sędzia liniowy:

    ***, ***

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:42 EQ

Ludwinek Bartosz

1:1 21:05 EQ

Ptaszek Tomasz Majerczyk Tomasz, Nosal Natalia

1:2 30:08 EQ

Sobczak Michał Nosal Emilia

2:2 43:43 EQ

Ćwiek Przemysław

2:3 65:00 PS

Makuch Maksym

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:04 Płatacz Piotr UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Atak łokciem
15:40 Bober Dominik UKS KTH Krynica (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:29 Nosal Emilia UKS KTH Krynica (ŻS) 2 Zahaczenie
52:27 Ludwinek Bartosz UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:39 Witek Filip UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:39 Witek Filip UKH Unia Oświęcim (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:39 Tyczyński Igor UKS KTH Krynica (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:39 Tyczyński Igor UKS KTH Krynica (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKH Unia Oświęcim (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
70 Pędziwiatr Grzegorz 00:00 0 0 0 0
37 Kura Maksymilian 60:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Buczak Kamil 0 0 0 0
50 Noworyta Antoni 0 0 0 0
24 Witek Filip 0 0 0 4
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0
89 Ludwinek Bartosz 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Ćwiek Przemysław 1 0 1 0
10 Staniecko Mateusz 0 0 0 0
20 Wanat Aleksander 0 0 0 0
11 Tondryk Jakub 0 0 0 0
7 Ziober Adrian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Płatacz Piotr 0 0 0 2
71 Kożuch Franciszek 0 0 0 0
55 Paul Oliwier 0 0 0 0

UKS KTH Krynica (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
92 Chabior Szymon 00:00 0 0 0 0
31 Tyczyński Igor 60:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Makuch Maksym 0 0 0 0
79 Ptaszek Tomasz 1 0 1 0
5 Bober Dominik 0 0 0 2
33 Sobczak Michał 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Nosal Emilia 0 1 1 2
20 Laurosiewicz Mateusz 0 0 0 0
28 Mosior Jakub 0 0 0 0
91 Majerczyk Tomasz 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Ćwik Mateusz 0 0 0 0
8 Machał Mateusz 0 0 0 0
95 Pawlik Dawid 0 0 0 0
11 Klimczak Wiktor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Gajewski Adam 0 0 0 0
64 Nosal Natalia 0 1 1 0
23 Sajdak Konrad 0 0 0 0
55 Stasiowski Szymon 0 0 0 0
17 Zygmunt Franciszek 0 0 0 0