STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS):

    Robert Piecha

  • Goście:

    MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS)

  • Trener MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS):

    Daniel Laszkiewicz

  • Wynik:

    6:2 (1:1, 2:1, 3:0)

  • Data:

    19.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:40

  • Sędzia główny:

    Marian Witek, Jakub Śreniawski

  • Sędzia liniowy:

    , ***

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 16:10 EQ

Hajda Igor Karenka Heorhi

1:1 19:33 EQ

Ziober Adrian

2:1 29:50 EQ

Staniecko Mateusz

2:2 31:50 EQ

Najder Maksymilian

3:2 38:43 EQ

Wanat Aleksander

4:2 41:05 EQ

Wanat Aleksander Staniecko Mateusz

5:2 52:19 +1

Zabawski Piotr

6:2 59:44 EQ

Ziober Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:02 Janeczek Jakub MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Przeszkadzanie
06:31 Langner Aleksandra UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:37 Karenka Heorhi MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
45:38 Sarapultsev Yegor MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
52:09 Najder Maksymilian MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKH Unia Oświęcim U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
71 Pędziwiatr Grzegorz 29:50 1 0 1 0
33 Kura Maksymilian 30:10 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Buczak Kamil 0 0 0 0
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
98 Witek Filip 0 0 0 0
16 Zabawski Piotr 1 0 1 0
5 Żyła Justyna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
10 Staniecko Mateusz 1 1 2 0
20 Wanat Aleksander 2 0 2 0
53 Płatacz Piotr 0 0 0 0
7 Ziober Adrian 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Noworyta Antoni 0 0 0 0
27 Langner Aleksandra 0 0 0 2
11 Tondryk Jakub 0 0 0 0
70 Kożuch Franciszek 0 0 0 0
56 Paul Oliwier 0 0 0 0

MKS Cracovia Kraków U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Nowak Patryk 60:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Najder Maksymilian 1 0 1 2
14 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 0
21 Ślusarek Jakub 0 0 0 0
15 Gumiński Szymon 0 0 0 0
10 Janeczek Jakub 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Sarapultsev Yegor 0 0 0 2
17 Karenka Heorhi 0 1 1 2
18 Parcz Jakub 0 0 0 0
23 Laska Franciszek 0 0 0 0
25 Tytar Mykhaylo 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Hajda Igor 1 0 1 0