Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Josef Dobos

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    5:1 (1:1, 2:0, 2:0)

  • Data:

    2016-12-05

  • Godzina rozpoczęcia:

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Piotr Matlakiewicz, Mateusz Krzywda

  • Widzów:

    300

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:15 R

Marzec Szymon Nasca Phillip, Kastel-Dahl Adrian

1:1 19:56 +1

Wojtarowicz Wojciech Kasperlik Martin, Haas Radim

2:1 26:48 +1

Kysela Daniel Haas Radim

3:1 31:12 +1

Kysela Daniel Haas Radim

4:1 48:16 +1

Wojtarowicz Wojciech Haas Radim

5:1 59:18 R

Malicki Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:15 Różycki Kacper MH Automatyka Gdańsk 2 Opóźnianie gry
05:21 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
10:38 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie
14:36 Gębczyk Mateusz KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
18:24 Josepher Zachary MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
25:38 Nowak Arkadiusz MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
30:08 Danecek Jan KS Unia Oświęcim 2 Wymuszanie kary
30:08 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
31:05 Skutchan Adam MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
34:57 Kysela Daniel KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie
40:23 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:43 Kysela Daniel KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
46:24 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
46:24 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
46:32 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
47:22 Kowalówka Sebastian KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
54:20 Kasperlik Martin KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 23 22 1 95
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
7 Danecek Jan 0 0 0 2
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Lacheta Michał 0 0 0 0
91 Kysela Daniel 2 0 2 4
55 Tabacek Peter 0 0 0 0
16 Haas Radim 0 4 4 0
82 Kasperlik Martin 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 2
79 Graca Daniel 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 1 0 1 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
5 Budzowski Artur 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Wojtarowicz Wojciech 2 0 2 0
17 Szewczyk Maciej 0 0 0 0
77 Koczy Wojciech 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 60:00 35 30 5 85
22 Szczerba Nikifor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
14 Josepher Zachary 0 0 0 2
24 Steber Jan 0 0 0 8
12 Polodna Petr 0 0 0 0
27 Skutchan Adam 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 2
8 Wachowski Sebastian 0 0 0 0
88 Nasca Phillip 0 1 1 0
95 Kastel-Dahl Adrian 0 1 1 0
71 Marzec Szymon 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Gerasymenko Kyrylo 0 0 0 0
97 Nowak Arkadiusz 0 0 0 2
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
15 Rompkowski Maciej 0 0 0 2
80 Różycki Kacper 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Pesta Filip 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
1.7