Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS PZHL U20 Sosnowiec

  • Trener SMS PZHL U20 Sosnowiec:

    Torbjorn Johansson

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    1:7 (0:2, 1:1, 0:4)

  • Data:

    2016-12-04

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy w Sosnowcu

  • Sędzia główny:

    Paweł Kobielusz

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szutta, Mariusz Smura

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:39 R

Kastel-Dahl Adrian Steber Jan, Skutchan Adam

0:2 10:36 RK

Strużyk Mateusz

1:2 21:53 +1

Pelaczyk Patryk Krężołek Patryk, Sroka Ivo

1:3 24:08 R

Polodna Petr Marzec Szymon, Nasca Phillip

1:4 42:02 R

Różycki Kacper Josepher Zachary, Strużyk Mateusz

1:5 46:46 +1

Wachowski Sebastian Rompkowski Maciej, Strużyk Mateusz

1:6 52:32 +1

Steber Jan Polodna Petr, Kantor Krzysztof

1:7 53:53 R

Nasca Phillip Marzec Szymon, Kastel-Dahl Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:19 Wachowski Sebastian MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
10:36 Musioł Dawid SMS PZHL U20 Sosnowiec RK Zahaczenie
13:08 Nasca Phillip MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:08 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
21:28 Wachowski Sebastian MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
26:03 Rybak Maciej SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:21 Paś Dominik SMS PZHL U20 Sosnowiec 4 Wysoki kij
47:53 Paś Dominik SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Atak kijem trzymanym oburącz
51:00 Michałowski Jakub SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Trzymanie kija przeciwnika
55:39 Bichta Bartosz SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Rzucenie na bandę

Składy

SMS PZHL U20 Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
25 Lewartowski Kamil 60:00 31 24 7 77
20 Nowak Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
5 Michałowski Jakub 0 0 0 2
19 Jeziorski Bartłomiej 0 0 0 0
14 Paś Dominik 0 0 0 6
12 Zygmunt Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Kamenev Yevgeni 0 0 0 0
8 Musioł Dawid 0 0 0 0
15 Wróbel Kamil 0 0 0 0
10 Filip Kamil 0 0 0 0
16 Gościński Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Chorążyczewski Kordian 0 0 0 0
18 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
3 Pelaczyk Patryk 1 0 1 0
9 Krężołek Patryk 0 1 1 0
24 Sroka Ivo 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Krok Adam 0 0 0 0
7 Wysocki Partyk 0 0 0 0
17 Olszewski Dominik 0 0 0 0
23 Bichta Bartosz 0 0 0 2
21 Rybak Maciej 0 0 0 2

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 60:00 20 19 1 95
22 Szczerba Nikifor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 1 1 0
14 Josepher Zachary 0 1 1 0
24 Steber Jan 1 1 2 0
12 Polodna Petr 1 1 2 0
27 Skutchan Adam 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
8 Wachowski Sebastian 1 0 1 4
88 Nasca Phillip 1 1 2 2
95 Kastel-Dahl Adrian 1 1 2 0
71 Marzec Szymon 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Gerasymenko Kyrylo 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 1 2 3 0
15 Rompkowski Maciej 0 1 1 2
80 Różycki Kacper 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Pesta Filip 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
1.7