OFICJALNE WYNIKI ROZGRYWEK HOKEJA NA LODZIE

5:2

(1:1, 0:1, 4:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Krzysztof Majkowski

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Marcin Kozłowski

  • Wynik:

    5:2 (1:1, 0:1, 4:0)

  • Data:

    17.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:25

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek, Mirosław Cybuch

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cytawa, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    1200

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:50 EQ

Mroczkowski Christian Cichy Michael, Pociecha Bartłomiej

1:1 02:19 EQ

Kaluza Marek Stoklasa Filip, Tyczyński Damian

1:2 30:43 -1

Stoklasa Filip Blanik Jakub

2:2 43:32 EQ

Rzeszutko Jarosław

3:2 44:00 EQ

Galant Radosław Jeziorski Bartłomiej, Witecki Jakub

4:2 54:22 EQ

Bagiński Adam

5:2 59:11 +2

Novajovsky Peter Pociecha Bartłomiej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:57 Ciura Bartosz GKS Tychy 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:54 Radziszewski Rafał Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:11 Galoha Kirils GKS Tychy 2 Atak kijem trzymanym oburącz
39:33 Yerassov Vasiliy Zagłębie Sosnowiec 2 Wysoki kij
39:51 Kozłowski Tomasz Zagłębie Sosnowiec 2 Atak kijem trzymanym oburącz
56:27 Bernacki Michał Zagłębie Sosnowiec 2 Wysoki kij
57:52 Kovalenko Roman Zagłębie Sosnowiec 2 Uderzenie kijem
57:52 Kovalenko Roman Zagłębie Sosnowiec 2 Rzucenie na bandę
57:52 Kovalenko Roman Zagłębie Sosnowiec 10 Kara za niesportowe zachowanie
58:44 Podsiadło Łukasz Zagłębie Sosnowiec 2 Wysoki kij
58:44 Podsiadło Łukasz Zagłębie Sosnowiec 2 Wysoki kij
58:44 Gościński Mateusz GKS Tychy 2 Gra bez kasku

Składy

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 60:00 13 11 2 84
18 Lewartowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Yeronau Aliaksandr 0 0 0 0
88 Novajovsky Peter 1 0 1 0
15 Klimenko Gleb 0 0 0 0
17 Galoha Kirils 0 0 0 2
21 Yafimenka Aliaksei 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 2 2 0
6 Ciura Bartosz 0 0 0 2
9 Mroczkowski Christian 1 0 1 0
78 Cichy Michael 0 1 1 0
8 Szczechura Alexander 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kotlorz Michał 0 0 0 0
69 Bryk Mateusz 0 0 0 0
66 Witecki Jakub 0 1 1 0
24 Galant Radosław 1 0 1 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kolarz Michael 0 0 0 0
12 Bizacki Olaf 0 0 0 0
3 Bagiński Adam 1 0 1 0
13 Rzeszutko Jarosław 1 0 1 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 2

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 60:00 50 45 5 90
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Kaluza Marek 1 0 1 0
44 Kovalenko Roman 0 0 0 14
10 Bernacki Michał 0 0 0 2
89 Tyczyński Damian 0 1 1 0
90 Stoklasa Filip 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Khoperia Armen 0 0 0 0
98 Domogała Michał 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 2
87 Blanik Jakub 0 1 1 0
61 Tsitok Maksim 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 4
8 Charousek Kamil 0 0 0 0
21 Jarosz Patryk 0 0 0 0
41 Dubinin Andrei 0 0 0 0
11 Piotrowski Mariusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Horzelski Marcin 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 0 0 0
17 Yerassov Vasiliy 0 0 0 2
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
23 Jaskólski Adam 0 0 0 0