Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

  • Trener KS Nesta Mires Toruń H.S.A.:

    Leszek Minge

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Josef Dobos

  • Wynik:

    5:6 (0:1, 2:3, 3:2)

  • Data:

    2016-12-04

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:09

  • Lodowisko:

    Tor-Tor

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Kosidło, Marcin Polak

  • Widzów:

    800

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 19:15 +1

Paszek Kamil Danecek Jan, Bezuska Peter

0:2 26:28 R

Malicki Patryk Budzowski Artur

1:2 27:34 R

Ćwikła Rafał Mikhailau Uladzimir, Skólmowski Bartosz

1:3 28:30 R

Piotrowicz Damian Kowalówka Sebastian, Danecek Jan

2:3 32:14 R

Kalinowski Michał Ćwikła Rafał, Skólmowski Bartosz

2:4 33:25 -1

Kysela Daniel Kowalówka Sebastian, Danecek Jan

3:4 43:44 R

Fraszko Bartosz Jaworski Adrian, Minge Daniel

4:4 47:22 R

Mikhailau Uladzimir Naparło Piotr, Trakhanov Denis

4:5 53:46 R

Danecek Jan Gębczyk Mateusz

4:6 55:23 R

Tabacek Peter Bezuska Peter, Gębczyk Mateusz

5:6 57:25 R

Kalinowski Michał Mikhailau Uladzimir, Ćwikła Rafał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:52 Bezuska Peter KS Unia Oświęcim 2 Rzucenie na bandę
08:44 Szewczyk Maciej KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:12 Wojtarowicz Wojciech KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
18:28 Stasiewicz Jakub KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Przeszkadzanie
32:37 Wanat Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:04 Kysela Daniel KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
44:39 Skólmowski Bartosz KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zahaczenie
48:51 Stasiewicz Jakub KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Atak łokciem
52:33 Haas Radim KS Unia Oświęcim 10 Kara za niesportowe zachowanie
52:33 Haas Radim KS Unia Oświęcim 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie

Składy

KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 58:29 34 28 6 82
21 Lewangowski Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 1 1 0
10 Fraszko Bartosz 1 0 1 0
7 Kukushkin Siergiej 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Trakhanov Denis 0 1 1 0
16 Skólmowski Bartosz 0 2 2 2
19 Kalinowski Michał 2 0 2 0
23 Mikhailau Uladzimir 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Kourakh Artur 0 0 0 0
70 Heyka Paweł 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0
26 Ćwikła Rafał 1 2 3 0
82 Stasiewicz Jakub 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Husak Piotr 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 1 1 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 37 32 5 86
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 2 2 2
9 Paszek Kamil 1 0 1 0
17 Szewczyk Maciej 0 0 0 2
55 Tabacek Peter 1 0 1 0
12 Kowalówka Sebastian 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Haas Radim 0 0 0 30
91 Kysela Daniel 1 0 1 2
82 Kasperlik Martin 0 0 0 0
7 Danecek Jan 1 3 4 0
21 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 2 2 0
79 Graca Daniel 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 1 0 1 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 2
32 Piotrowicz Damian 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Koczy Wojciech 0 0 0 0
5 Budzowski Artur 0 1 1 0
19 Lacheta Michał 0 0 0 0
1.7