STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Marcin Kozłowski

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Nik Zupanćić

  • Wynik:

    1:4 (0:1, 0:0, 1:3)

  • Data:

    12.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda, Włodzimierz Marczuk

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Buczkowski, Cytawa Grzegorz

  • Widzów:

    300

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:55 EQ

Pretnar Klemen Zatko Miroslav, Koblar Gregor

0:2 44:47 EQ

Przygodzki Martin Meidl Radek, Trandin Alexei

0:3 47:49 EQ

Meidl Radek Trandin Alexei

0:4 48:06 EQ

Malicki Patryk Wanat Dariusz, Themar Andrej

1:4 59:00 EQ

Tyczyński Damian Nahunko Dominik, Stoklasa Filip

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:22 Charousek Kamil Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
18:25 Cunik Matej Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:02 Kovalenko Roman Zagłębie Sosnowiec 2 Uderzenie kijem
28:45 Raska Dominik KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
44:54 Blanik Jakub Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:57 Zatko Miroslav KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 00:00 0 0 0 0
34 Czernik Michał 60:00 36 32 4 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Kaluza Marek 0 0 0 0
44 Kovalenko Roman 0 0 0 2
57 Nahunko Dominik 0 1 1 0
89 Tyczyński Damian 1 0 1 0
90 Stoklasa Filip 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Khoperia Armen 0 0 0 0
74 Cunik Matej 0 0 0 2
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
87 Blanik Jakub 0 0 0 2
19 Sikora Kamil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
8 Charousek Kamil 0 0 0 2
10 Bernacki Michał 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0
61 Tsitok Maksim 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Horzelski Marcin 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 0 0 0
23 Jaskólski Adam 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:00 17 16 1 94
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 0 0 0
7 Pretnar Klemen 1 0 1 0
9 Koblar Gregor 0 1 1 0
93 Kalan Luka 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
81 Meidl Radek 1 1 2 0
87 Trandin Alexei 0 2 2 0
11 Przygodzki Martin 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 0 0 0
6 Zatko Miroslav 0 1 1 2
20 Malicki Patryk 1 0 1 0
10 Wanat Dariusz 0 1 1 0
88 Themar Andrej 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
66 Raska Dominik 0 0 0 2