STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

1:2

(0:1, 1:1, 0:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Andrey Gusov

  • Goście:

    Lotos PKH Gdańsk

  • Trener Lotos PKH Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

  • Data:

    12.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa, Robert Długi

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Niżnik, Andrzej Nenko

  • Widzów:

    1000

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:13 EQ

Steber Jan Polodna Petr, Vitek Josef

0:2 32:15 +1

Polodna Petr Steber Jan, Vitek Josef

1:2 38:56 EQ

Szczechura Alexander Cichy Michael, Bizacki Olaf

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:18 Komorski Filip GKS Tychy 2 Zahaczenie
03:53 Jeziorski Bartłomiej GKS Tychy 2 Atakowanie ciałem - natarcie
08:32 Cichy Michael GKS Tychy 2 Zahaczenie
32:02 Mroczkowski Christian GKS Tychy 2 Wysoki kij
32:02 Mroczkowski Christian GKS Tychy 2 Wysoki kij
41:27 Yelakov Vladislav Lotos PKH Gdańsk 2 Uderzenie kijem

Składy

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 58:42 19 17 2 89
18 Lewartowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Yeronau Aliaksandr 0 0 0 0
88 Novajovsky Peter 0 0 0 0
21 Yafimenka Aliaksei 0 0 0 0
5 Komorski Filip 0 0 0 2
15 Klimenko Gleb 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kotlorz Michał 0 0 0 0
10 Tuhkanen Niko 0 0 0 0
68 Kogut Patryk 0 0 0 0
69 Bryk Mateusz 0 0 0 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 0 0 0
6 Ciura Bartosz 0 0 0 0
9 Mroczkowski Christian 0 0 0 4
78 Cichy Michael 0 1 1 2
8 Szczechura Alexander 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Bizacki Olaf 0 1 1 0
24 Galant Radosław 0 0 0 0
3 Bagiński Adam 0 0 0 0
13 Rzeszutko Jarosław 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0

Lotos PKH Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Fucik Tomas 60:00 33 32 1 96
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Bilcik Vlastimil 0 0 0 0
22 Havlik Vladislav 0 0 0 0
24 Steber Jan 1 1 2 0
11 Polodna Petr 1 1 2 0
73 Vitek Josef 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Szurowski Damian 0 0 0 0
70 Krasovskii Ian 0 0 0 0
66 Yelakov Vladislav 0 0 0 2
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
77 Golovin Aleksandr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Naróg Michał 0 0 0 0
25 Popov Pavel 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
21 Mocarski Krystian 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0