STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

0:7

(0:2, 0:2, 0:3)

Informacje
  • Gospodarze:

    Naprzód Janów Katowice

  • Trener Naprzód Janów Katowice:

    Jacek Szopiński

  • Goście:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Andrey Gusov

  • Wynik:

    0:7 (0:2, 0:2, 0:3)

  • Data:

    15.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:50

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa, Robert Długi

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Niżnik, Grzegorz Cudek

  • Widzów:

    200

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:36 EQ

Galant Radosław Novajovsky Peter, Yeronau Aliaksandr

0:2 06:14 EQ

Komorski Filip Klimenko Gleb, Yafimenka Aliaksei

0:3 23:50 EQ

Klimenko Gleb Komorski Filip, Yafimenka Aliaksei

0:4 34:29 EQ

Szczechura Alexander Mroczkowski Christian, Cichy Michael

0:5 42:35 EQ

Mroczkowski Christian Cichy Michael, Ciura Bartosz

0:6 50:45 EQ

Rzeszutko Jarosław

0:7 55:17 EQ

Rzeszutko Jarosław Bagiński Adam, Novajovsky Peter

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:36 Bagiński Adam GKS Tychy 2 Spóźniony atak ciałem
18:03 Rzeszutko Jarosław GKS Tychy 2 Uderzenie kijem
28:48 Rajski Adam Naprzód Janów Katowice 2 Przeszkadzanie
52:51 Galant Radosław GKS Tychy 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:49 Bizacki Olaf GKS Tychy 2 Zahaczenie

Składy

Naprzód Janów Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Niemczyk Szymon 60:00 42 35 7 83
22 Kraus Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Wąsiński Karol 0 0 0 0
8 Kapłon Kacper 0 0 0 0
10 Tsitok Maksim 0 0 0 0
71 Skrodziuk Szymon 0 0 0 0
9 Ksiondz Oliwier 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Bodora Aleksander 0 0 0 0
26 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
23 Pohl Patryk 0 0 0 0
61 Rajski Adam 0 0 0 2
66 Piper Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Niedźwiedź Łukasz 0 0 0 0
33 Krokosz Michał 0 0 0 0
88 Rybak Michał 0 0 0 0
52 Wróbel Marcin 0 0 0 0
15 Rybak Maciej 0 0 0 0

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
18 Lewartowski Kamil 60:00 16 16 0 100
31 Murray John 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Yeronau Aliaksandr 0 1 1 0
88 Novajovsky Peter 0 2 2 0
21 Yafimenka Aliaksei 0 2 2 0
5 Komorski Filip 1 1 2 0
15 Klimenko Gleb 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kotlorz Michał 0 0 0 0
12 Bizacki Olaf 0 0 0 2
91 Jeziorski Bartłomiej 0 0 0 0
24 Galant Radosław 1 0 1 2
66 Witecki Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 0 0 0
6 Ciura Bartosz 0 1 1 0
9 Mroczkowski Christian 1 1 2 0
78 Cichy Michael 0 2 2 0
8 Szczechura Alexander 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kolarz Michael 0 0 0 0
3 Bagiński Adam 0 1 1 2
13 Rzeszutko Jarosław 2 0 2 2
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0