STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

1:0

(0:0, 0:0, 1:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Andrey Gusov

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Nik Zupancic

  • Wynik:

    1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

  • Data:

    08.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:25

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik, Paweł Breske

  • Sędzia liniowy:

    Sławomir Szachniewicz, Wojciech Moszczyński

  • Widzów:

    2500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 53:53 EQ

Szczechura Alexander Klimenko Gleb, Cichy Michael

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:44 Ciura Bartosz GKS Tychy 5 Rzucenie na bandę
01:44 Ciura Bartosz GKS Tychy 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
27:35 Szczechura Alexander GKS Tychy 2 Zahaczenie
28:56 Murray John GKS Tychy 10 Kara za niesportowe zachowanie
34:12 Piotrowicz Damian KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
43:32 Yeronau Aliaksandr GKS Tychy 2 Zahaczenie
45:24 Kowalówka Sebastian KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
57:12 Przygodzki Martin KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie

Składy

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 60:00 23 23 0 100
18 Lewartowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Yeronau Aliaksandr 0 0 0 2
88 Novajovsky Peter 0 0 0 0
21 Yafimenka Aliaksei 0 0 0 0
5 Komorski Filip 0 0 0 0
15 Klimenko Gleb 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kotlorz Michał 0 0 0 0
59 Akimoto Denis 0 0 0 0
3 Bagiński Adam 0 0 0 0
24 Galant Radosław 0 0 0 0
66 Witecki Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 0 0 0
6 Ciura Bartosz 0 0 0 25
9 Mroczkowski Christian 0 0 0 0
78 Cichy Michael 0 1 1 0
8 Szczechura Alexander 1 0 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kolarz Michael 0 0 0 0
12 Bizacki Olaf 0 0 0 0
68 Kogut Patryk 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 59:10 33 32 1 96
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 0 0 0
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0
93 Kalan Luka 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 2
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 0 0 0
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
16 Protasenja Anatolij 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
88 Themar Andrej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 2
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
66 Raska Dominik 0 0 0 0