STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

3:2 k.

(2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 2:1k)

Informacje
  • Gospodarze:

    Lotos PKH Gdańsk

  • Trener Lotos PKH Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Andrey Gusov

  • Wynik:

    3:2 k. (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 2:1k)

  • Data:

    06.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Sędzia główny:

    Włodzimierz Marczuk, Przemysław Gabryszak

  • Sędzia liniowy:

    Sławomir Szachniewicz, Wojciech Moszczyński

  • Widzów:

    1500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:45 +1

Krasovskii Ian Rozhkov Yegor, Stasiewicz Jakub

2:0 11:47 EQ

Rozhkov Yegor Steber Jan, Vitek Josef

2:1 27:22 +1

Akimoto Denis Bagiński Adam, Yafimenka Aliaksei

2:2 50:12 EQ

Cichy Michael Szczechura Alexander, Ciura Bartosz

3:2 65:00 PS

Szurowski Damian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:09 Galant Radosław GKS Tychy 2 Przeszkadzanie
08:01 Pastryk Tomasz Lotos PKH Gdańsk 2 Zahaczenie
09:01 Tesliukevich Konst. Lotos PKH Gdańsk 2 Wysoki kij
26:59 Golovin Aleksandr Lotos PKH Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:42 Steber Jan Lotos PKH Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:38 Kotlorz Michał GKS Tychy 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
60:50 Stasiewicz Jakub Lotos PKH Gdańsk 2 Zahaczenie

Składy

Lotos PKH Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 65:00 43 41 2 95
37 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Bilcik Vlastimil 0 0 0 0
44 Szurowski Damian 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 1 1 2
21 Mocarski Krystian 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konst. 0 0 0 2
70 Krasovskii Ian 1 0 1 0
10 Stasiewicz Jakub 0 1 1 2
43 Rozhkov Yegor 1 1 2 0
77 Golovin Aleksandr 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 2
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 0

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 65:00 31 28 3 90
18 Lewartowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Yeronau Aliaksandr 0 0 0 0
88 Novajovsky Peter 0 0 0 0
21 Yafimenka Aliaksei 0 1 1 0
5 Komorski Filip 0 0 0 0
15 Klimenko Gleb 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kotlorz Michał 0 0 0 2
59 Akimoto Denis 1 0 1 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 0 0 0
24 Galant Radosław 0 0 0 2
66 Witecki Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 0 0 0
6 Ciura Bartosz 0 1 1 0
9 Mroczkowski Christian 0 0 0 0
78 Cichy Michael 1 0 1 0
8 Szczechura Alexander 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kolarz Michael 0 0 0 0
12 Bizacki Olaf 0 0 0 0
68 Kogut Patryk 0 0 0 0
3 Bagiński Adam 0 1 1 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0