STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    Lotos PKH Gdańsk

  • Trener Lotos PKH Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Nik Zupanćić

  • Wynik:

    6:3 (2:0, 2:1, 2:2)

  • Data:

    01.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:15

  • Sędzia główny:

    Patryk Kasprzyk, Paweł Meszyński

  • Sędzia liniowy:

    Wiktor Zień, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    1500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:49 EQ

Polodna Petr Vitek Josef, Steber Jan

2:0 10:11 EQ

Vitek Josef Steber Jan, Polodna Petr

2:1 20:47 +1

Kowalówka Sebastian Kalan Luka

3:1 26:39 EQ

Danieluk Mateusz Marzec Szymon, Pastryk Tomasz

4:1 39:39 +1

Polodna Petr Steber Jan, Bilcik Vlastimil

4:2 40:37 EQ

Piotrowicz Damian Trandin Alexei

5:2 48:53 -1

Stasiewicz Jakub Tesliukevich Konst.

6:2 56:23 EQ

Pesta Filip Marzec Szymon

6:3 59:08 EQ

Kalan Luka Zatko Miroslav, Przygodzki Martin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:11 Marzec Szymon Lotos PKH Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:18 Golovin Aleksandr Lotos PKH Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:34 Pesta Filip Lotos PKH Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:05 Rozhkov Yegor Lotos PKH Gdańsk 2 Trzymanie
33:02 Luza Patrik Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:19 Bezuska Peter Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:26 Protasenja Anatolij Re-Plast Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
41:55 Saunders Clake Re-Plast Unia Oświęcim 25 Zbyteczna ostrość w grze
48:40 Szurowski Damian Lotos PKH Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:06 - Lotos PKH Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:23 Polodna Petr Lotos PKH Gdańsk 2 Zahaczenie

Składy

Lotos PKH Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Fucik Tomas 60:00 33 30 3 90
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Bilcik Vlastimil 0 1 1 0
44 Szurowski Damian 0 0 0 2
24 Steber Jan 0 3 3 0
11 Polodna Petr 2 1 3 2
73 Vitek Josef 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konst. 0 1 1 0
70 Krasovskii Ian 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 1 0 1 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 2
77 Golovin Aleksandr 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 1 1 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 1 0 1 0
93 Pesta Filip 1 0 1 2
71 Marzec Szymon 0 2 2 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Naróg Michał 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0
21 Mocarski Krystian 0 0 0 0
19 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clake 41:55 21 17 4 80
45 Lipiński Sebastian 18:05 12 10 2 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 0 0 0
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0
93 Kalan Luka 1 1 2 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 2
24 Luza Patrik 0 0 0 2
12 Kowalówka Sebastian 1 0 1 0
87 Trandin Alexei 0 1 1 0
11 Przygodzki Martin 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 0 0 0
6 Zatko Miroslav 0 1 1 0
16 Protasenja Anatolij 0 0 0 2
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
88 Themar Andrej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 1 0 1 0
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
66 Raska Dominik 0 0 0 0