STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czuch

  • Goście:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Marcin Kozłowski

  • Wynik:

    3:2 (1:0, 0:2, 2:0)

  • Data:

    01.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek , Mariusz Smura

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cudek, Artur Hyliński

  • Widzów:

    1112

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 11:57 EQ

Sadretdniov Artyom Sergushkin Denis, Fraszko Bartosz

1:1 25:02 EQ

Korchokha Robert

1:2 34:23 +1

Garshin Semen Korchokha Robert, Tyczyński Damian

2:2 47:39 +1

Feofanov Yegor Yeryomenko Yevgeni, Shkodenko Yegor

3:2 59:50 EQ

Feofanov Yegor Sadretdniov Artyom, Sergushkin Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:14 Charousek Kamil Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:37 Korchokha Robert Zagłębie Sosnowiec 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:40 Charousek Kamil Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
32:05 Fraszko Bartosz KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:05 Kaluza Marek Zagłębie Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:05 Kozlov Dmitri KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:34 Shkodenko Yegor KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:31 Sadretdniov Artyom KH Energa Toruń 10 Kara za niesportowe zachowanie
46:36 - Zagłębie Sosnowiec 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
48:38 Kalinowski Michał KH Energa Toruń 2 Wymuszanie kary
53:49 Tryasunov Viacheslav Zagłębie Sosnowiec 2 Przeszkadzanie

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 60:00 25 23 2 92
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 0 0 0 2
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0
95 Fraszko Bartosz 0 1 1 2
19 Kalinowski Michał 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Shkodenko Yegor 0 1 1 2
75 Yeryomenko Yevgeni 0 1 1 0
88 Sadretdniov Artyom 1 1 2 10
84 Feofanov Yegor 2 0 2 0
8 Sergushkin Denis 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Grebenyuk Alexander 0 0 0 0
22 Smirnov Artyom 0 0 0 0
13 Volzhankin Alexandr 0 0 0 0
86 Jaworski Jakub 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Gazda Remigiusz 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
71 Mazurkiewicz Filip 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 0 0 0

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 60:00 31 28 3 90
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 0 0 0 0
57 Nahunko Dominik 0 0 0 0
89 Tyczyński Damian 0 1 1 0
90 Stoklasa Filip 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Kaluza Marek 0 0 0 2
44 Tryasunov Viacheslav 0 0 0 2
91 Orekhin Daniil 0 0 0 0
88 Korchokha Robert 1 1 2 2
69 Garshin Semen 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Działo Michał 0 0 0 0
8 Charousek Kamil 0 0 0 4
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
14 Butsenko Nikita 0 0 0 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Khoperia Armen 0 0 0 0
59 Horzelski Marcin 0 0 0 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
7 Stojek Andrzej 0 0 0 0
23 Jaskólski Adam 0 0 0 0