STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

4:3

(3:2, 0:0, 1:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Nik Zupancic

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Wynik:

    4:3 (3:2, 0:0, 1:1)

  • Data:

    29.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Patryk Kasprzyk, Paweł Meszyński

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Byczkowski, Grzegorz Cytawa

  • Widzów:

    900

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:18 EQ

Kowalówka Sebastian Zatko Miroslav

1:1 06:16 EQ

Jaworski Jakub Sergushkin Denis, Sadretdniov Artyom

1:2 11:17 EQ

Grebenyuk Alexander Volzhankin Alexandr, Minge Daniel

2:2 16:24 EQ

Raska Dominik Saur Jakub

3:2 16:51 EQ

Zatko Miroslav Pretnar Klemen, Kowalówka Sebastian

3:3 51:21 -1

Fraszko Bartosz Jaworski Adrian, Kalinowski Michał

4:3 53:41 EQ

Protasenja Anatolij Wanat Dariusz, Themar Andrej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
22:41 - KH Energa Toruń 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
22:51 Zatko Miroslav KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:33 Sadretdniov Artyom KH Energa Toruń 2 Wysoki kij
34:49 Wanat Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:49 Wanat Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:49 Sadretdniov Artyom KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:49 Sadretdniov Artyom KH Energa Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
42:34 Noworyta Miłosz KS Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
48:35 Wanat Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Atak łokciem
51:04 Minge Daniel KH Energa Toruń 2 Zahaczenie

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:00 43 40 3 93
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 0 0 0
7 Pretnar Klemen 0 1 1 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0
93 Kalan Luka 0 0 0 0
88 Themar Andrej 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 1 1 2 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 1 1 0
6 Zatko Miroslav 1 1 2 2
16 Protasenja Anatolij 1 0 1 0
10 Wanat Dariusz 0 1 1 6
20 Malicki Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 2
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
66 Raska Dominik 1 0 1 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 58:34 44 40 4 90
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 1 1 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0
95 Fraszko Bartosz 1 0 1 0
19 Kalinowski Michał 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 0
75 Yeryomenko Yevgeni 0 0 0 0
88 Sadretdniov Artyom 0 1 1 6
84 Feofanov Yegor 0 0 0 0
8 Sergushkin Denis 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Grebenyuk Alexander 1 0 1 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
13 Volzhankin Alexandr 0 1 1 0
86 Jaworski Jakub 1 0 1 0
15 Minge Daniel 0 1 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Gazda Remigiusz 0 0 0 0
22 Smirnov Artyom 0 0 0 0
71 Mazurkiewicz Filip 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0