STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

3:2

(0:1, 1:1, 2:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czuch

  • Goście:

    Lotos PKH Gdańsk

  • Trener Lotos PKH Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    3:2 (0:1, 1:1, 2:0)

  • Data:

    26.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:42

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik, Mirosław Cybuch

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Młynarski, Kamil Korwin

  • Widzów:

    1060

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:48 EQ

Smal Igor Naróg Michał

1:1 21:23 EQ

Sadretdniov Artyom Feofanov Yegor

1:2 39:30 EQ

Smal Igor Stasiewicz Jakub

2:2 55:14 +1

Sadretdniov Artyom Sergushkin Denis

3:2 57:44 EQ

Fraszko Bartosz Kalinowski Michał, Dołęga Jarosław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
25:08 Dołęga Jarosław KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:05 Kalinowski Michał KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:19 Fraszko Bartosz KH Energa Toruń 2 Atak łokciem
50:32 Yeryomenko Yevgeni KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:57 Pesta Filip Lotos PKH Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 60:00 38 36 2 94
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
57 Kozlov Dmitri 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 1 1 2
95 Fraszko Bartosz 1 0 1 2
19 Kalinowski Michał 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 0
75 Yeryomenko Yevgeni 0 0 0 2
88 Sadretdniov Artyom 2 0 2 0
84 Feofanov Yegor 0 1 1 0
8 Sergushkin Denis 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0
86 Jaworski Jakub 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Gazda Remigiusz 0 0 0 0
13 Volzhankin Alexandr 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0

Lotos PKH Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Fucik Tomas 58:08 21 18 3 85
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Bilcik Vlastimil 0 0 0 0
44 Szurowski Damian 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 0 0 0
11 Polodna Petr 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konst. 0 0 0 0
70 Krasovskii Ian 0 0 0 0
25 Popov Pavel 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
77 Golovin Aleksandr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 2
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Naróg Michał 0 1 1 0
10 Stasiewicz Jakub 0 1 1 0
21 Mocarski Krystian 0 0 0 0
12 Smal Igor 2 0 2 0