STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Goście:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Wynik:

    6:3 (2:0, 0:2, 4:1)

  • Data:

    23.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:30

  • Godzina zakończenia:

    22:15

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Siemek

  • Sędzia liniowy:

    Konrad Siemek, Wojciech Fus

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:30 EQ

Solorz Martyna

2:0 09:45 EQ

Mroczka Magda Niechwiej-M. Kinga

2:1 21:57 EQ

Kierc Wiktoria Rduch Zuzanna

2:2 31:45 EQ

Pezda Anna

3:2 45:32 EQ

Szeląg Daniela Solorz Martyna

4:2 50:30 EQ

Baran Karolina

4:3 51:35 EQ

Szymura Weronika Nikiel Klaudia

5:3 55:44 EQ

Niechwiej-M. Kinga

6:3 56:12 EQ

Baran Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:36 Niechwiej-M. Kinga KS Cracovia 1906 (K) 2 Trzymanie
35:43 Ziółkowska Wioleta KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bukała Joanna 60:00 3 0 3 0
32 Oleksa Zuzanna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Isztok Nikola 0 0 0 0
11 Mroczka Magda 1 0 1 0
15 Baran Karolina 2 0 2 0
25 Niechwiej-M. Kinga 1 1 2 2
5 Olszewska Magdalena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Smach Karolina 0 0 0 0
16 Synowiec Ewa 0 0 0 0
97 Sopata Dominika 0 0 0 0
72 Szeląg Daniela 1 0 1 0
67 Solorz Martyna 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Ziółkowska Wioleta 0 0 0 2
13 Kobylańska Franciszka 0 0 0 0
69 Hajduk Ewelina 0 0 0 0
19 Sobala Justyna 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
95 Mirek Małgorzata 0 0 0 0
14 Łabędź Katarzyna 0 0 0 0
66 Suchoń Justyna 0 0 0 0
68 Barcik Karolina 0 0 0 0

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 60:00 6 0 6 0
33 Parylak Michalina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 0 0 0
17 Postel Zofia 0 0 0 0
25 Szymura Weronika 1 0 1 0
29 Kierc Wiktoria 1 0 1 0
18 Rduch Zuzanna 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Miarka Aneta 0 0 0 0
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 0
27 Marchewka Martyna 0 0 0 0
99 Krzyżaniak Weronika 0 0 0 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Pezda Anna 1 0 1 0
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0
9 Nikiel Klaudia 0 1 1 0