STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ (K)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (K):

    Gabriel Samolej

  • Goście:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Wynik:

    1:5 (0:1, 1:2, 0:2)

  • Data:

    16.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:15

  • Godzina zakończenia:

    21:57

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa

  • Sędzia liniowy:

    Krzysztof Worwa, Janusz Węgrzyniak

  • Widzów:

    45

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:55 EQ

Szeląg Daniela Kobylańska Agnieszka

0:2 22:59 EQ

Szeląg Daniela

0:3 34:30 EQ

Sopata Dominika

1:3 37:03 EQ

Leśniowska Agata

1:4 44:15 EQ

Kobylańska Franciszka

1:5 52:43 EQ

Solorz Martyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:48 Jarkiewicz Maria MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Opóźnianie gry
05:11 Sobala Justyna KS Cracovia 1906 (K) 2 Gra ciałem - kobiety
06:00 Jarkiewicz Maria MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Gra ciałem - kobiety
14:24 Baran Karolina KS Cracovia 1906 (K) 2 Atak kolanem
17:24 - KS Cracovia 1906 (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:49 - MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:05 Ziółkowska Wioleta KS Cracovia 1906 (K) 2 Trzymanie

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Furtak Zuzanna 60:00 5 0 5 0
77 Batkiewicz Patrycja 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Jarkiewicz Maria 0 0 0 4
19 Mucha Maria 0 0 0 0
25 Leśnicka Anna 0 0 0 0
74 Florek Aleksandra 0 0 0 0
39 Podlipni Anna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Grzybek Zuzanna 0 0 0 0
8 Zamarlik Anna 0 0 0 0
12 Leśniowska Agata 1 0 1 0
79 Pierwoła Karolina 0 0 0 0
87 Raducka Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Mroszczak Magdalena 0 0 0 0
22 Czubiak Krystyna 0 0 0 0

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Oleksa Zuzanna 60:00 1 0 1 0
1 Bukała Joanna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Isztok Nikola 0 0 0 0
11 Mroczka Magda 0 0 0 0
15 Baran Karolina 0 0 0 2
25 Niechwiej-M. Kinga 0 0 0 0
67 Solorz Martyna 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Smach Karolina 0 0 0 0
64 Ziółkowska Wioleta 0 0 0 2
97 Sopata Dominika 1 0 1 0
72 Szeląg Daniela 2 0 2 0
77 Kobylańska Agnieszka 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Łabędź Katarzyna 0 0 0 0
95 Mirek Małgorzata 0 0 0 0
5 Olszewska Magdalena 0 0 0 0
19 Sobala Justyna 0 0 0 2
13 Kobylańska Franciszka 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Barcik Karolina 0 0 0 0