STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Goście:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Wynik:

    1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

  • Data:

    19.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Sędzia główny:

    Mateusz Cieśla, ---

  • Sędzia liniowy:

    Magdalena Jabłońska, Jarosław Syrek

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 17:36 EQ

Sopata Dominika Szeląg Daniela

1:1 23:31 EQ

Rduch Zuzanna Szymura Weronika, Pezda Anna

1:2 27:06 EQ

Szeląg Daniela

1:3 31:06 EQ

Sopata Dominika

1:4 48:58 EQ

Sopata Dominika Solorz Martyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:46 Kobylańska Agnieszka KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:25 Miarka Aneta UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:57 Postel Zofia UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:06 Szymura Weronika UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Zahaczenie
38:07 Szymura Weronika UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Trzymanie
43:01 Synowiec Ewa KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:14 Szymura Weronika UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Wysoki kij
52:37 Szeląg Daniela KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 60:00 4 0 4 0
33 Parylak Michalina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 0 0 0
17 Postel Zofia 0 0 0 2
25 Szymura Weronika 0 1 1 6
3 Pezda Anna 0 1 1 0
18 Rduch Zuzanna 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Miarka Aneta 0 0 0 2
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 0
29 Kierc Wiktoria 0 0 0 0
99 Krzyżaniak Weronika 0 0 0 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Głąbica Magdalena 0 0 0 0
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0
9 Nikiel Klaudia 0 0 0 0
55 Bodzioch Anita 0 0 0 0

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Oleksa Zuzanna 60:00 1 0 1 0
1 Bukała Joanna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Ziółkowska Wioleta 0 0 0 0
16 Synowiec Ewa 0 0 0 2
25 Niechwiej-M. Kinga 0 0 0 0
67 Solorz Martyna 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Nowicka Jagoda 0 0 0 0
11 Mroczka Magda 0 0 0 0
97 Sopata Dominika 3 0 3 0
15 Baran Karolina 0 0 0 0
72 Szeląg Daniela 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Smach Karolina 0 0 0 0
12 Isztok Nikola 0 0 0 0
68 Barcik Karolina 0 0 0 0
77 Kobylańska Agnieszka 0 0 0 2
14 Łabędź Katarzyna 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
95 Mirek Małgorzata 0 0 0 0
6 Szeliga Zofia 0 0 0 0
5 Olszewska Magdalena 0 0 0 0
66 Suchoń Justyna 0 0 0 0
13 Kobylańska Franciszka 0 0 0 0