STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Goście:

    KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K)

  • Trener KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K):

    Paweł Kurek

  • Wynik:

    4:1 (3:0, 0:0, 1:1)

  • Data:

    12.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:45

  • Godzina zakończenia:

    21:40

  • Sędzia główny:

    Jarosłąw Syrek

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Cieśla, Kamil Cieśla

  • Widzów:

    38

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:08 EQ

Szymura Weronika

2:0 15:15 EQ

Szymura Weronika Pezda Anna

3:0 19:58 EQ

Rduch Zuzanna Rostalska Karolina

4:0 42:10 EQ

Pezda Anna Rduch Zuzanna

4:1 45:13 EQ

Skręt Julia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:00 Kierc Wiktoria UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:57 Rostalska Karolina UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Gra ciałem - kobiety
23:07 - KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
24:06 Rostalska Karolina UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
26:08 Hachuła Lena KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
46:01 Rostalska Karolina UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Opóźnianie gry
55:09 - UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:49 Rostalska Karolina UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 60:00 1 0 1 0
33 Parylak Michalina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 1 1 8
17 Postel Zofia 0 0 0 0
25 Szymura Weronika 2 0 2 0
3 Pezda Anna 1 1 2 0
18 Rduch Zuzanna 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Miarka Aneta 0 0 0 0
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 0
29 Kierc Wiktoria 0 0 0 2
99 Krzyżaniak Weronika 0 0 0 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Głąbica Magdalena 0 0 0 0
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0
55 Bodzioch Anita 0 0 0 0

KHNLK Kojotki Naprzód Janów (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Cichy Wiktoria 60:00 4 0 4 0
27 Kobiela Alicja 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Jaromin Karolina 0 0 0 0
14 Secemska Katarzyna 0 0 0 0
78 Bula Amelia 0 0 0 0
47 Sorek Żaneta 0 0 0 0
11 Golańska Hanna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 0 0 0
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
8 Zięba Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Kasprzyk Natalia 0 0 0 0
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
71 Skręt Julia 1 0 1 0
74 Hachuła Lena 0 0 0 2
97 Wójcik Patrycja 0 0 0 0