STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ (K)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (K):

    Gabriel Samolej

  • Wynik:

    6:0 (2:0, 1:0, 3:0)

  • Data:

    12.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:30

  • Godzina zakończenia:

    22:20

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Siemek

  • Sędzia liniowy:

    Krzysztof Zawiłowicz, Konrad Siemek

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:59 EQ

Szeląg Daniela Baran Karolina

2:0 17:18 EQ

Szeląg Daniela Baran Karolina

3:0 38:45 EQ

Solorz Martyna

4:0 49:13 EQ

Szeląg Daniela Baran Karolina

5:0 49:22 EQ

Synowiec Małgorzata Smach Karolina

6:0 50:38 EQ

Synowiec Małgorzata Solorz Martyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:22 Maciaś-P. Agnieszka MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:29 Czaja Weronika MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Podcięcie
19:57 Olszewska Magdalena KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:45 Baran Karolina KS Cracovia 1906 (K) 2 Gra ciałem - kobiety

Składy

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bukała Joanna 60:00 0 0 0 0
32 Oleksa Zuzanna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Smach Karolina 0 1 1 0
16 Synowiec Ewa 0 0 0 0
81 Synowiec Małgorzata 2 0 2 0
25 Niechwiej-M. Kinga 0 0 0 0
67 Solorz Martyna 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Nowicka Jagoda 0 0 0 0
11 Mroczka Magda 0 0 0 0
66 Suchoń Justyna 0 0 0 0
15 Baran Karolina 0 3 3 2
72 Szeląg Daniela 3 0 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Szeliga Zofia 0 0 0 0
95 Mirek Małgorzata 0 0 0 0
68 Barcik Karolina 0 0 0 0
77 Kobylańska Agnieszka 0 0 0 0
14 Łabędź Katarzyna 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Olszewska Magdalena 0 0 0 2
13 Kobylańska Franciszka 0 0 0 0

MMKS Podhale Nowy Targ (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Furtak Zuzanna 60:00 6 0 6 0
90 Czubiak Krystyna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Jarkiewicz Maria 0 0 0 0
19 Grzybek Zuzanna 0 0 0 0
10 Mroszczak Magdalena 0 0 0 0
79 Pierwoła Karolina 0 0 0 0
22 Leśniowska Agata 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Czaja Weronika 0 0 0 2
86 Gacek Klaudia 0 0 0 0
74 Florek Aleksandra 0 0 0 0
25 Leśnicka Anna 0 0 0 0
17 Szopińska Adrianna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Maciaś-P. Agnieszka 0 0 0 2
95 Wielkiewicz Klaudia 0 0 0 0
16 Bukowska Renata 0 0 0 0