STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślak

  • Goście:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Wynik:

    5:1 (3:0, 0:1, 2:0)

  • Data:

    28.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:15

  • Godzina zakończenia:

    21:10

  • Sędzia główny:

    Wojciech Fus, Marcin Młynarski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:37 EQ

Niechwiej-M. Kinga Synowiec Ewa, Solorz Martyna

2:0 07:33 EQ

Synowiec Małgorzata Solorz Martyna

3:0 13:17 EQ

Solorz Martyna Synowiec Małgorzata

3:1 27:33 EQ

Szymura Weronika

4:1 48:08 EQ

Solorz Martyna Synowiec Ewa

5:1 54:45 EQ

Solorz Martyna Synowiec Małgorzata

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:28 Solorz Martyna KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:31 Szymura Weronika UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Gra ciałem - kobiety
17:31 Radomska Katarzyna UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Opóźnianie gry
30:13 Synowiec Małgorzata KS Cracovia 1906 (K) 2 Trzymanie
33:45 Solorz Martyna KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:02 Kobylańska Agnieszka KS Cracovia 1906 (K) 2 Opóźnianie gry
42:18 Rduch Zuzanna UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Atakowanie z tyłu
42:18 Rduch Zuzanna UKH Białe Jastrzębie (K) 10 Atakowanie z tyłu
47:18 Suchoń Justyna KS Cracovia 1906 (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
47:18 Cywoniuk Iga UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
50:10 Baran Karolina KS Cracovia 1906 (K) 2 Przeszkadzanie

Składy

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bukała Joanna 60:00 1 0 1 0
32 Oleksa Zuzanna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Ziółkowska Wioleta 0 0 0 0
16 Synowiec Ewa 0 2 2 0
81 Synowiec Małgorzata 1 2 3 2
25 Niechwiej-M. Kinga 1 0 1 0
67 Solorz Martyna 3 2 5 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Nowicka Jagoda 0 0 0 0
11 Mroczka Magda 0 0 0 0
72 Szeląg Daniela 0 0 0 0
15 Baran Karolina 0 0 0 2
77 Kobylańska Agnieszka 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Olszewska Magdalena 0 0 0 0
69 Hajduk Ewelina 0 0 0 0
66 Suchoń Justyna 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Szeliga Zofia 0 0 0 0
23 Mirek Małgorzata 0 0 0 0
13 Kobylańska Franciszka 0 0 0 0
14 Łabędź Katarzyna 0 0 0 0

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 60:00 5 0 5 0
33 Parylak Michalina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 0 0 0
17 Postel Zofia 0 0 0 0
25 Szymura Weronika 1 0 1 2
3 Pezda Anna 0 0 0 0
18 Rduch Zuzanna 0 0 0 12

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Miarka Aneta 0 0 0 0
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 2
29 Kierc Wiktoria 0 0 0 0
99 Krzyżaniak Weronika 0 0 0 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0
24 Głąbica Magdalena 0 0 0 0
55 Bodzioch Anita 0 0 0 0