STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michal Fikrt

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    0:8 (0:3, 0:1, 0:4)

  • Data:

    19.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:30

  • Godzina zakończenia:

    21:35

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Monika Szpyt, Natalia Suchanek

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:15 EQ

Onyshchenko Tetiana Korkuz Dominika

0:2 12:04 EQ

Korkuz Dominika Onyshchenko Tetiana

0:3 13:17 EQ

Tokarska Renata

0:4 24:49 EQ

Kamińska Natalia

0:5 45:02 EQ

Brzezińska Maja Łąpieś Magdalena

0:6 52:26 EQ

Korkuz Dominika Onyshchenko Tetiana

0:7 53:16 EQ

Siejka Alicja

0:8 56:23 EQ

Kasprzycka Katarzyna Tokarska Renata

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:22 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:34 Podborska Monika UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:58 Kozioł Agata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
31:58 Łąpieś Magdalena GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:38 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
55 Chodak Monika 60:00 8 0 8 0
30 Pieczyk Anna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 0 0 0 2
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 0
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Metyk Małgorzata 0 0 0 0
50 Kot Anna 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Trethan Karolina 0 0 0 0
88 Makuch Karolina 0 0 0 0
68 Podborska Monika 0 0 0 2

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 0 0 0 0
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 2 1 3 0
23 Kamińska Natalia 1 0 1 0
2 Łapińska Julia 0 0 0 0
15 Kasprzycka Katarzyna 1 0 1 2
37 Siejka Alicja 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 1 1 2 2
73 Banaś Maja 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 1 0 1 0
8 Onyshchenko Tetiana 1 2 3 0
71 Łąpieś Magdalena 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 0 0 0