STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michal Fikrt

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

  • Data:

    18.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:30

  • Sędzia główny:

    Paweł Pomorzewski

  • Sędzia liniowy:

    Natalia Suchanek, Monika Szpyt

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 10:45 EQ

Kasprzycka Katarzyna Kamińska Natalia

0:2 26:06 EQ

Siejka Alicja Korkuz Dominika

- 27:59 PS

Strzelecka Joanna

0:3 29:35 EQ

Błaszak Aneta Siejka Alicja

0:4 46:53 EQ

Łąpieś Magdalena Korkuz Dominika

0:5 54:21 EQ

Łąpieś Magdalena Onyshchenko Tetiana

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:36 Kozioł Agata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zahaczenie
19:03 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
20:55 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
27:59 Siejka Alicja GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
37:42 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
51:43 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
56:41 - UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Trzymanie
59:12 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 60:00 5 0 5 0
55 Chodak Monika 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 0 0 0 2
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 0
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 0
13 Michałek Aneta 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Metyk Małgorzata 0 0 0 0
50 Kot Anna 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 0 0 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Podborska Monika 0 0 0 0
88 Makuch Karolina 0 0 0 0
71 Trethan Karolina 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 0 0 0 0
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 2 2 0
23 Kamińska Natalia 0 1 1 0
44 Błaszak Aneta 1 0 1 0
15 Kasprzycka Katarzyna 1 0 1 2
37 Siejka Alicja 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 0 0 0 8
73 Banaś Maja 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 0 0 0 0
8 Onyshchenko Tetiana 0 1 1 0
71 Łąpieś Magdalena 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 0 0 0
2 Łapińska Julia 0 0 0 0