STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Wynik:

    15:2 (8:1, 2:1, 5:0)

  • Data:

    12.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:30

  • Godzina zakończenia:

    12:30

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Wierucki, Michał Kłosiński

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:31 EQ

Onyshchenko Tetiana Tokarska Renata

1:1 03:31 EQ

Schramm Iga

2:1 11:06 +1

Korkuz Dominika

3:1 11:34 +1

Onyshchenko Tetiana Brzezińska Maja, Podracka Ewa

4:1 13:06 EQ

Podracka Ewa Onyshchenko Tetiana

5:1 13:30 EQ

Siejka Alicja

6:1 14:13 EQ

Kasprzycka Katarzyna Kamińska Natalia, Siejka Alicja

7:1 14:35 EQ

Brzezińska Maja Jaskulska Olga, Onyshchenko Tetiana

8:1 18:57 EQ

Siejka Alicja Kasprzycka Katarzyna

9:1 30:38 EQ

Onyshchenko Tetiana Tokarska Renata

9:2 35:42 EQ

Schramm Iga

10:2 36:00 EQ

Tokarska Renata Onyshchenko Tetiana

11:2 41:48 EQ

Tokarska Renata Onyshchenko Tetiana, Jaskulska Olga

12:2 42:08 EQ

Kamińska Natalia Kasprzycka Katarzyna, Siejka Alicja

13:2 48:06 EQ

Brzezińska Maja Tokarska Renata

14:2 54:43 EQ

Tokarska Renata Onyshchenko Tetiana

15:2 59:36 EQ

Kasprzycka Katarzyna Korkuz Dominika, Grzelak Julia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:28 Schramm Ines PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:20 Kobus Alicja PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:44 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:26 Kobus Alicja PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:25 Schramm Ingrid PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:56 Podracka Ewa GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kwiatkowska Natalia 60:00 21 19 2 90
1 Ratajczyk Nadia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 1 1 2 0
23 Kamińska Natalia 1 1 2 0
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
15 Kasprzycka Katarzyna 2 2 4 2
37 Siejka Alicja 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 3 3 6 0
40 Podracka Ewa 1 1 2 2
13 Brzezińska Maja 2 1 3 0
8 Onyshchenko Tetiana 3 5 8 0
17 Jaskulska Olga 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 1 1 0
16 Puchowska Antonina 0 0 0 0

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kamińska Klaudia 40:00 34 27 7 79
66 Schramm Irmina 20:00 24 16 8 66

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 0 0 2
9 Szymczak Roksana 0 0 0 0
6 Kobus Alicja 0 0 0 4
2 Schramm Iga 2 0 2 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Miłkowska Karolina 0 0 0 0
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 0
24 Żak Areta 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 0 0 0 2
15 Czachowska Daria 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Chipchura Melissa 0 0 0 0
10 Roguszczak Paulina 0 0 0 0