STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    1:4 (0:0, 1:2, 0:2)

  • Data:

    22.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:25

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Piotr Cytawa, Tomasz Heltman

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 22:56 EQ

Późniewska Karolina Tomczok Olivia, Wybiral Katarzyna

0:2 28:20 +1

Dziwok Wiktoria Kaleja Klaudia, Późniewska Karolina

1:2 29:31 EQ

Onyshchenko Tetiana Łapińska Julia, Łąpieś Magdalena

1:3 41:50 EQ

Późniewska Karolina Wcisło Alicja, Tomczok Olivia

1:4 48:38 EQ

Dziwok Wiktoria Patla Vanessa

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:00 Łąpieś Magdalena GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:39 Późniewska Karolina KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:09 Wcisło Alicja KH Polonia Bytom (K) 2 Opóźnianie gry
26:58 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
37:05 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
47:05 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety
47:50 Późniewska Karolina KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:11 Talanda Ida KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:00 Sfora Patrycja KH Polonia Bytom (K) 2 Przeszkadzanie
58:44 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
59:42 Wcisło Alicja KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 58:58 36 32 4 88
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 0 0 2
23 Kamińska Natalia 0 0 0 2
44 Błaszak Aneta 0 0 0 0
15 Kasprzycka Katarzyna 0 0 0 2
37 Siejka Alicja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Podracka Ewa 0 0 0 0
98 Tokarska Renata 0 0 0 2
2 Łapińska Julia 0 1 1 0
8 Onyshchenko Tetiana 1 0 1 0
71 Łąpieś Magdalena 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
73 Banaś Maja 0 0 0 0
16 Puchowska Antonina 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 60:00 28 27 1 96
23 Jachym Aleksandra 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 0 0 0 0
18 Patla Vanessa 0 1 1 0
7 Późniewska Karolina 2 1 3 4
17 Wybiral Katarzyna 0 1 1 0
27 Tomczok Olivia 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Sfora Patrycja 0 0 0 2
25 Wcisło Alicja 0 1 1 4
22 Dziwok Wiktoria 2 0 2 0
14 Talanda Ida 0 0 0 2
9 Kaleja Klaudia 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Mota Alicja 0 0 0 0
12 Sowa Alicja 0 0 0 0