STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michal Fikrt

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    0:7 (0:1, 0:4, 0:2)

  • Data:

    24.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:45

  • Godzina zakończenia:

    21:45

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cudek

  • Sędzia liniowy:

    Natalia Suchanek, Monika Szpyt

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:33 EQ

Tomczok Olivia Sowa Alicja

0:2 20:50 -1

Późniewska Karolina Tomczok Olivia

0:3 25:47 EQ

Późniewska Karolina Chrapek Klaudia

0:4 28:36 EQ

Sfora Patrycja Późniewska Karolina

0:5 35:41 EQ

Późniewska Karolina Chrapek Klaudia

0:6 57:56 EQ

Wybiral Katarzyna Późniewska Karolina, Tomczok Olivia

0:7 59:37 EQ

Dziwok Wiktoria

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:22 Pirogowicz Patrycja UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Atak kolanem
19:08 Jachym Aleksandra KH Polonia Bytom (K) 2 Uderzenie kijem
37:27 Zaborska Katarzyna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
41:45 Mota Alicja KH Polonia Bytom (K) 2 Zahaczenie
55:42 Wybiral Katarzyna KH Polonia Bytom (K) 2 Trzymanie

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 60:00 7 0 7 0
65 Chodak Monika 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 0
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 0
13 Michałek Aneta 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Kot Anna 0 0 0 0
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
88 Makuch Karolina 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Podborska Monika 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 2
6 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 2
19 Gawlik Julia 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 40:00 0 0 0 0
23 Bujak Julia 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Sfora Patrycja 1 0 1 0
21 Chrapek Klaudia 0 2 2 0
7 Późniewska Karolina 3 2 5 0
14 Talanda Ida 0 0 0 0
27 Tomczok Olivia 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Patla Vanessa 0 0 0 0
17 Wybiral Katarzyna 1 0 1 2
22 Dziwok Wiktoria 1 0 1 0
9 Kaleja Klaudia 0 0 0 0
12 Sowa Alicja 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Jachym Aleksandra 0 0 0 2
81 Juszczak Agata 0 0 0 0
10 Mota Alicja 0 0 0 2