STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Łapiński Sebastian

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    0:11 (0:6, 0:3, 0:2)

  • Data:

    23.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:00

  • Godzina zakończenia:

    21:40

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cudek, ***

  • Sędzia liniowy:

    Monika Szpyt, Natalia Suchanek

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:35 EQ

Chrapek Klaudia

0:2 04:42 -1

Późniewska Karolina

0:3 07:58 EQ

Późniewska Karolina Patla Vanessa

0:4 14:32 EQ

Tomczok Olivia Talanda Ida, Sfora Patrycja

0:5 17:17 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina, Chrapek Klaudia

0:6 19:19 EQ

Późniewska Karolina Talanda Ida

0:7 29:04 EQ

Kaleja Klaudia Chrapek Klaudia

0:8 35:25 EQ

Tomczok Olivia Patla Vanessa, Talanda Ida

0:9 36:30 EQ

Kaleja Klaudia Sowa Alicja

0:10 41:38 EQ

Talanda Ida Późniewska Karolina

0:11 46:46 +1

Sfora Patrycja Późniewska Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:17 Tomczok Olivia KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:07 Kaleja Klaudia KH Polonia Bytom (K) 2 Atak łokciem
46:28 Langner Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:55 Kaleja Klaudia KH Polonia Bytom (K) 2 Uderzenie kijem

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 00:00 0 0 0 0
55 Chodak Monika 60:00 11 0 11 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 0
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 0
13 Michałek Aneta 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Kot Anna 0 0 0 0
99 Langner Aleksandra 0 0 0 2
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
88 Makuch Karolina 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Podborska Monika 0 0 0 0
15 Metyk Małgorzata 0 0 0 0
6 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 0
14 Gawlik Julia 0 0 0 0
22 Pocheć Aleksandra 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 60:00 0 0 0 0
15 Jachym Aleksandra 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Sfora Patrycja 1 1 2 0
21 Chrapek Klaudia 1 2 3 0
7 Późniewska Karolina 3 3 6 0
27 Tomczok Olivia 3 0 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Patla Vanessa 0 2 2 0
25 Cygan Aneta 0 0 0 0
9 Kaleja Klaudia 2 0 2 4
14 Talanda Ida 1 3 4 0
12 Sowa Alicja 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Juszczak Agata 0 0 0 0
10 Mota Alicja 0 0 0 0