STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    0:15 (0:6, 0:8, 0:1)

  • Data:

    12.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Sędzia główny:

    Sławomir Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Roman Sroczyński, Marek Kaczmarek

  • Widzów:

    21

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:28 EQ

Czaplik Magdalena Późniewska Karolina

0:2 01:35 EQ

Wcisło Alicja

0:3 02:51 EQ

Późniewska Karolina Czaplik Magdalena

0:4 03:51 EQ

Talanda Ida Kaleja Klaudia

0:5 12:52 EQ

Późniewska Karolina Wcisło Alicja

0:6 15:44 +1

Tomczok Olivia Chrapek Klaudia

0:7 20:11 EQ

Czaplik Magdalena Późniewska Karolina

0:8 21:53 EQ

Dziwok Wiktoria Mota Alicja, Kaleja Klaudia

0:9 23:40 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina, Chrapek Klaudia

0:10 24:13 EQ

Czaplik Magdalena Późniewska Karolina

0:11 26:09 EQ

Czaplik Magdalena Późniewska Karolina

0:12 30:30 EQ

Chrapek Klaudia Późniewska Karolina, Sfora Patrycja

0:13 33:49 EQ

Późniewska Karolina Sfora Patrycja

0:14 36:28 EQ

Sfora Patrycja Późniewska Karolina, Czaplik Magdalena

0:15 45:51 +1

Dziwok Wiktoria Kaleja Klaudia, Talanda Ida

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:14 Chipchura Melissa PTH Kozice Poznań (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
35:04 Chipchura Melissa PTH Kozice Poznań (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
35:55 Talanda Ida KH Polonia Bytom (K) 2 Zahaczenie
38:47 Kaleja Klaudia KH Polonia Bytom (K) 2 Uderzenie kijem
44:04 Pospieszna Wiktoria PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:35 Żak Areta PTH Kozice Poznań (K) 2 Wysoki kij

Składy

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Tkaczenko Viktoriia 60:00 52 37 15 71
5 Schramm Irmina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 0 0 0
28 Chipchura Melissa 0 0 0 4
10 Roguszczak Paulina 0 0 0 0
2 Schramm Iga 0 0 0 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 2
9 Szymczak Roksana 0 0 0 0
3 Miłkowska Karolina 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 0 0 0 0
24 Żak Areta 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wojtkowiak Zofia 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 60:00 5 5 0 100
23 Jachym Aleksandra 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 1 2 3 0
91 Sfora Patrycja 1 2 3 0
7 Późniewska Karolina 3 7 10 0
4 Czaplik Magdalena 4 2 6 0
27 Tomczok Olivia 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Patla Vanessa 0 0 0 0
25 Wcisło Alicja 1 1 2 0
22 Dziwok Wiktoria 2 0 2 0
14 Talanda Ida 1 1 2 2
9 Kaleja Klaudia 0 3 3 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Błaszków Maja 0 0 0 0
81 Juszczak Agata 0 0 0 0
12 Sowa Alicja 0 0 0 0
2 Suchanek Monika 0 0 0 0
10 Mota Alicja 0 1 1 0