STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

3:4 d.

(0:1, 2:1, 1:1, 0:1d)

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (MHL)

  • Trener MOSM Tychy (MHL):

    Beniamin Sławiński

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (MHL)

  • Trener KH Polonia Bytom (MHL):

    Mariusz Puzio

  • Wynik:

    3:4 d. (0:1, 2:1, 1:1, 0:1d)

  • Data:

    12.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:15

  • Godzina zakończenia:

    14:20

  • Sędzia główny:

    Sebastian Adamoszek

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Bajon, Łukasz Barutowicz

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 10:34 EQ

Dybaś Łukasz Salamon Błażej

1:1 21:12 EQ

Hołdowicz Daniel Uherek Filip

1:2 27:53 EQ

Salamon Błażej

2:2 31:32 EQ

Krzyżek Jan Ubowski Mateusz

2:3 52:32 +1

Dworaźny Mateusz Salamon Błażej

3:3 56:43 EQ

Krzyżek Jan Ubowski Mateusz

3:4 60:53 EQ

Bajon Piotr Dybaś Łukasz, Salamon Błażej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:02 Ustynov Nikita KH Polonia Bytom (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:55 Kasperek Oliwier MOSM Tychy (MHL) 2 Uderzenie kijem
42:14 Kapusta Jakub MOSM Tychy (MHL) 2 Przeszkadzanie
43:56 Kula Patryk MOSM Tychy (MHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
49:34 Hanzel Adrian MOSM Tychy (MHL) 2 Przeszkadzanie
59:24 Zawalski Jakub MOSM Tychy (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MOSM Tychy (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Zawalski Jakub 60:53 44 40 4 90
2 Mentel Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Hanzel Adrian 0 0 0 2
55 Zawalski Adrian 0 0 0 0
22 Krzyżek Jan 2 0 2 0
38 Ubowski Mateusz 0 2 2 0
44 Krok Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kula Patryk 0 0 0 2
40 Kasperek Oliwier 0 0 0 2
87 Kucharski Szymon 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 0 0 0 0
80 Pachut Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kapusta Jakub 0 0 0 2
19 Langner Oskar 0 0 0 0
89 Hołdowicz Daniel 1 0 1 0
15 Dziubanda Wiktor 0 0 0 0
91 Makaj Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gruźla Kacper 0 0 0 0
13 Uherek Filip 0 1 1 0

KH Polonia Bytom (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 60:53 38 35 3 92
30 Wieczorek III Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Schupp Denis 0 0 0 0
20 Faska Adam 0 0 0 0
16 Salamon Błażej 1 3 4 0
9 Bajon Piotr 1 0 1 0
19 Dybaś Łukasz 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dworaźny Mateusz 1 0 1 0
4 Cuber Klaudiusz 0 0 0 0
3 Szymik Daniel 0 0 0 0
6 Wcisło Tomasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Stępień Jan 0 0 0 0
14 Stępień Bartosz 0 0 0 0
13 Ustynov Nikita 0 0 0 2
17 Ustynov Maksym 0 0 0 0
21 Zając Bartosz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Klimanek Paweł 0 0 0 0
12 Orlik Adrian 0 0 0 0