STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL):

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MHL):

    Witold Magiera

  • Wynik:

    4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

  • Data:

    12.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:15

  • Godzina zakończenia:

    15:20

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Zieliński, Michał Kłosiński

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:30 +1

Bandarenka Dzmitry Leśniak Gilbert, Krasakiewicz Mikołaj

2:0 07:05 EQ

Łabinowicz Szymon

3:0 21:46 EQ

Bandarenka Dzmitry Krasakiewicz Mikołaj, Wenz Wiktor

3:1 28:32 EQ

Zabawski Szymon Lichota Dominik, Guzik Arkadiusz

4:1 57:44 EN

Wołoszyk Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:45 Kot Adam UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:54 Łabinowicz Szymon GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Przeszkadzanie
05:02 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
12:31 Wołoszyk Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Spóźniony atak ciałem
15:28 Lichota Dominik UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Przeszkadzanie
23:58 Kot Piotr UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zahaczenie
29:58 Liśkiewicz Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Spóźniony atak ciałem
35:54 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
36:21 Wołoszyk Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Zahaczenie
45:13 Pluciński Paweł GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Uderzenie kijem
45:13 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
48:48 Sosnowski Krystian UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Uderzenie kijem
54:56 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
54:56 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Przeszkadzanie
57:26 Strużyk Mateusz GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Przeszkadzanie
58:52 Krasakiewicz Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 60:00 27 26 1 96
1 Szczepkowski Mikołaj 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 2
76 Wala Jakub 0 0 0 2
18 Wołoszyk Bartosz 1 0 1 4
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 2
15 Łabinowicz Szymon 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Leśniak Gilbert 0 1 1 0
3 Wenz Wiktor 0 1 1 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 4
10 Krasakiewicz Mikołaj 0 2 2 2
88 Bandarenka Dzmitry 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zhurauski Artsiom 0 0 0 0
2 Samsonovich Andrei 0 0 0 0
25 Pluciński Paweł 0 0 0 2
84 Fruczek Kacper 0 0 0 0
9 Ananiew Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Golovchanskiy Maksim 0 0 0 0
4 Zhurauski Arseni 0 0 0 0
17 Hadowski Oskar 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 59:42 32 29 3 90
18 Kaczkowski Gabriel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Ptashkin Artur 0 0 0 0
3 Dworzak Filip 0 0 0 0
4 Kandratsenka Uladzisl. 0 0 0 0
15 Wątor Kamil 0 0 0 0
22 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 2
11 Kot Adam 0 0 0 2
36 Biernat Jan 0 0 0 0
19 Sosnowski Krystian 0 0 0 2
9 Daniliszyn Kamil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Guzik Arkadiusz 0 1 1 0
39 Wytrykus Adam 0 0 0 0
16 Kurandy Jakub 0 0 0 0
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 0
13 Noworyta Aleksander 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zabawski Szymon 1 0 1 0
10 Lichota Dominik 0 1 1 2
27 Hornik Marcin 0 0 0 0