Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (PLHK)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (PLHK):

    Robert Piecha

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    0:5 (0:0, 0:2, 0:3)

  • Data:

    2017-01-22

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:00

  • Godzina zakończenia:

    12:54

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Michał Baca, Jacek Szutta

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 32:31 EQ

Bigos Marta Rykaczewska Joanna, Kasprzycka Katarzyna

0:2 32:53 EQ

Rykaczewska Joanna Bigos Marta

0:3 46:16 PS

Onyshchenko Tetiana

0:4 47:00 EQ

Tokarska Renata Błaszak Aneta

0:5 53:14 EQ

Rykaczewska Joanna Onyshchenko Tetiana

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:30 Kozłowska Katarzyna UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:11 Strzelecka Joanna UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:42 Nowak Małgorzata GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:37 Strzelecka Joanna UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 2 Gra ciałem - kobiety
46:16 Kozłowska Katarzyna UKHK Unia Oświęcim (PLHK) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
48:02 Strzelecka Joanna UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKHK Unia Oświęcim (PLHK)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
95 Krzemień Aleksandra 00:00 0 0 0 0
30 Pieczyk Anna 60:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kozłowska Katarzyna 0 0 0 2
78 Ferszt Agata 0 0 0 0
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 6
13 Michałek Aneta 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Metyk Małgorzata 0 0 0 0
24 Kot Anna 0 0 0 0
18 Szpyt Monika 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
99 Churas Karolina 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
71 Trethan Karolina 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 0 0 0 0
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kamińska Natalia 0 0 0 0
98 Tokarska Renata 1 0 1 0
81 Bigos Marta 1 1 2 0
15 Kasprzycka Katarzyna 0 1 1 0
77 Rykaczewska Joanna 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Podracka Ewa 0 0 0 0
22 Nowak Małgorzata 0 0 0 2
13 Berecka Aleksandra 0 0 0 0
8 Onyshchenko Tetiana 1 1 2 0
44 Błaszak Aneta 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Banaś Maja 0 0 0 0
37 Siejka Alicja 0 0 0 0
55 Bodus Katarzyna 0 0 0 0
1.19