Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS PZHL U20 Sosnowiec

  • Trener SMS PZHL U20 Sosnowiec:

    Torbjorn Johansson, Piotr Sarnik

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

  • Data:

    2016-10-02

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy w Sosnowcu

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Michał Kogut, Mateusz Bucki

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 17:33 R

Kastel-Dahl Adrian Skutchan Adam, Kantor Krzysztof

0:2 47:37 R

Nasca Phillip Steber Jan

0:3 49:43 R

Ziółkowski Tomasz Nowak Arkadiusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:40 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
09:11 - SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:16 Jóźwik Patryk SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Trzymanie kija przeciwnika
32:46 Skrodziuk Szymon SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Zahaczenie
33:17 Nasca Phillip MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
34:51 Krok Adam SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Zahaczenie
34:51 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
38:15 Gościński Mateusz MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:18 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
42:35 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:43 Bizacki Olaf SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
53:43 Strużyk Mateusz MH Automatyka Gdańsk 4 Zbyteczna ostrość w grze
58:16 Ziółkowski Tomasz MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie

Składy

SMS PZHL U20 Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Lewartowski Kamil 60:00 45 42 3 93
24 Buczek Karol 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
9 Bizacki Olaf 0 0 0 2
15 Zygmunt Paweł 0 0 0 0
10 Filip Kamil 0 0 0 0
14 Jóźwik Patryk 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bednarz Maksymilian 0 0 0 0
22 Krok Adam 0 0 0 2
11 Podlipni Rafał 0 0 0 0
12 Sroka Ivo 0 0 0 0
8 Krężołek Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
16 Gogoc Patryk 0 0 0 0
23 Bajon Piotr 0 0 0 0
13 Rybak Michał 0 0 0 0
21 Rybak Maciej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Żak Michał 0 0 0 0
17 Skrodziuk Szymon 0 0 0 2
18 Sołtys Jan 0 0 0 0
6 Krzak Jakub 0 0 0 0
7 Śmieszek Bruno 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 60:00 42 42 0 100
22 Szczerba Nikifor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 1 1 2
16 Gerasymenko Kyrylo 0 0 0 0
88 Nasca Phillip 1 0 1 2
24 Steber Jan 0 1 1 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 2
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
27 Skutchan Adam 0 1 1 0
95 Kastel-Dahl Adrian 1 0 1 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 2
97 Nowak Arkadiusz 0 1 1 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
15 Rompkowski Maciej 0 0 0 2
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Sochacki Michał 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
12 Ziółkowski Tomasz 1 0 1 2
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 4
1.7