Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (PLHK)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (PLHK):

    Robert Piecha

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    2:13 (1:3, 1:5, 0:5)

  • Data:

    2017-01-21

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:57

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Artur Hylinski, Zbigniew Wolas

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:42 EQ

Berecka Aleksandra Rykaczewska Joanna

0:2 13:53 EQ

Bodus Katarzyna Bigos Marta

1:2 17:32 EQ

Michałek Aneta Metyk Małgorzata

1:3 19:14 +1

Berecka Aleksandra Onyshchenko Tetiana

1:4 24:49 EQ

Siejka Alicja Onyshchenko Tetiana

1:5 27:21 -1

Bigos Marta

2:5 27:33 +1

Strzelecka Joanna Michałek Aneta

2:6 28:43 EQ

Bigos Marta Bodus Katarzyna

2:7 30:00 EQ

Kasprzycka Katarzyna Bigos Marta

2:8 33:32 EQ

Berecka Aleksandra Bodus Katarzyna, Banaś Maja

2:9 40:43 EQ

Bigos Marta Rykaczewska Joanna, Kamińska Natalia

2:10 46:56 EQ

Siejka Alicja

2:11 51:08 EQ

Siejka Alicja Nowak Małgorzata

2:12 54:38 +1

Siejka Alicja Onyshchenko Tetiana, Berecka Aleksandra

2:13 59:25 -1

Onyshchenko Tetiana

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:56 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 2 Uderzenie kijem
18:01 Metyk Małgorzata UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 2 Uderzenie kijem
27:08 Rykaczewska Joanna GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:40 Podracka Ewa GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:56 Strzelecka Joanna UKHK Unia Oświęcim (PLHK) 2 Gra ciałem - kobiety
55:16 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 2 Rzucenie na bandę
57:42 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK) 2 Atak łokciem

Składy

UKHK Unia Oświęcim (PLHK)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Chodak Monika 34:40 8 0 8 0
30 Pieczyk Anna 25:20 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kozłowska Katarzyna 0 0 0 0
78 Ferszt Agata 0 0 0 0
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
23 Strzelecka Joanna 1 0 1 2
13 Michałek Aneta 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Metyk Małgorzata 0 1 1 2
24 Kot Anna 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
99 Churas Karolina 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
71 Trethan Karolina 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (PLHK)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 2 0 2 0
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kamińska Natalia 0 1 1 0
98 Tokarska Renata 0 0 0 4
81 Bigos Marta 3 2 5 0
15 Kasprzycka Katarzyna 1 0 1 2
77 Rykaczewska Joanna 0 2 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Podracka Ewa 0 0 0 2
22 Nowak Małgorzata 0 1 1 0
13 Berecka Aleksandra 3 1 4 0
8 Onyshchenko Tetiana 1 3 4 0
37 Siejka Alicja 4 0 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Banaś Maja 0 1 1 0
55 Bodus Katarzyna 1 2 3 0
1.8