STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ)

  • Trener MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ):

    Jakub Radwan

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Wynik:

    6:0 (4:0, 1:0, 1:0)

  • Data:

    10.03.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Wojciech Czech

  • Sędzia liniowy:

    Sajmon Grelich, Mateusz Gwiozda

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:19 EQ

Hofman Jakub Hofman Jonasz

2:0 06:42 EQ

Ciepielewski Piotr Moś Karol, Hofman Jonasz

3:0 08:56 EQ

Ciepielewski Piotr Hofman Jonasz

4:0 09:50 EQ

Hofman Jonasz Ciepielewski Piotr

5:0 36:32 EQ

Moś Karol Macioł Maciej

6:0 52:31 EQ

Ciepielewski Piotr Hofman Jonasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:30 Sekunda Norbert UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:35 Sekunda Norbert UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
36:06 Ciepielewski Piotr MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:06 Brzozowski II Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Atak kolanem
50:29 Sarnacki Eryk UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:31 Kieler Emil UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Fic Michał 40:00 0 0 0 0
22 Kupka Paweł 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Bujok Paweł 0 0 0 0
7 Macioł Maciej 0 1 1 0
66 Ciepielewski Piotr 3 1 4 2
18 Moś Karol 1 1 2 0
87 Hofman Jakub 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Sławski Mateusz 0 0 0 0
91 Gruca Brian 0 0 0 0
29 Timm Sebastian 0 0 0 0
44 Hofman Jonasz 1 4 5 0
20 Szczypa Przemysław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Bensz Michał 0 0 0 0
47 Wojsław Adam 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Kubara Artur 20:00 4 0 4 0
30 Ciućka Jakub 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Mirek Adrian 0 0 0 0
13 Gętkowski Aleksander 0 0 0 0
7 Sarnacki Eryk 0 0 0 2
9 Kovalenko Mark 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Brzozowski II Szymon 0 0 0 2
33 Komoder Kacper 0 0 0 0
69 Bobbe Maciej 0 0 0 0
11 Machura Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Sekunda Norbert 0 0 0 4
24 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
10 Broś Teodor 0 0 0 0
14 Niekurzak Jakub 0 0 0 0
5 Kieler Emil 0 0 0 2