STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie U16 (MŁ)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie U16 (MŁ):

    Martin Stanek

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Wynik:

    4:2 (0:1, 2:0, 2:1)

  • Data:

    30.01.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Sędzia główny:

    Dawid Pabisiak

  • Sędzia liniowy:

    Magdalena Jabłońska, Mateusz Cieśla

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:28 EQ

Sarnacki Eryk Kovalenko Mark, Podsiadło Paweł

1:1 21:50 EQ

Chlon Nicolas

2:1 27:21 EQ

Poręba Maciej Mrula Mikołaj

3:1 48:50 EQ

Fyda Kamil Stolarski Bartłomiej

3:2 50:50 EQ

Kieler Emil Sarnacki Eryk

4:2 56:35 EQ

Piechaczek Mateusz Lewek Marcel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
37:20 Chodak Andrzej JKH GKS Jastrzębie U16 (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
37:20 Kieler Emil UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Wysoki kij
42:44 Fojcik Maciej JKH GKS Jastrzębie U16 (MŁ) 2 Podcięcie

Składy

JKH GKS Jastrzębie U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
72 Ciućka Jakub 22:40 1 0 1 0
96 Giziński Szymon 37:20 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Borowiak Oskar 0 0 0 0
23 Chodak Andrzej 0 0 0 2
27 Fojcik Maciej 0 0 0 2
6 Śmieja Jakub 0 0 0 0
92 Kapustka Kamil 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Fyda Kamil 1 0 1 0
22 Mrula Mikołaj 0 1 1 0
12 Piechaczek Jakub 0 0 0 0
25 Piechaczek Mateusz 1 0 1 0
93 Stanek Vit 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Poręba Maciej 1 0 1 0
26 Stolarski Bartłomiej 0 1 1 0
77 Wojciechowski Sebast. 0 0 0 0
24 Chlon Nicolas 1 0 1 0
41 Lewek Marcel 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Onak Jakub 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Kubara Artur 60:00 4 0 4 0
6 Komoder Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Mirek Adrian 0 0 0 0
13 Gętkowski Aleksander 0 0 0 0
7 Sarnacki Eryk 1 1 2 0
20 Podsiadło Paweł 0 1 1 0
11 Kovalenko Mark 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Brzozowski II Szymon 0 0 0 0
18 Mazur Marcel 0 0 0 0
69 Bobbe Maciej 0 0 0 0
33 Zachariasz Olaf 0 0 0 0
77 Sekunda Norbert 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
9 Broś Teodor 0 0 0 0
89 Niekurzak Jakub 0 0 0 0
0 Kieler Emil 1 0 1 2