Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    KS 1906 Cracovia (PLHK)

  • Trener KS 1906 Cracovia (PLHK):

    PIOTR ŚLUSAREK

  • Goście:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK):

    DARIUSZ GARBOCZ

  • Wynik:

    0:7 (0:3, 0:1, 0:3)

  • Data:

    2016-12-11

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:00

  • Godzina zakończenia:

    10:45

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    KRZYSZTOF ZAWIŁOWICZ, MARCIN MŁYNARSKI

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    10

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:29 R

Łaskawska Sylwia Dziedzioch Agnieszka

0:2 08:12 R

Marczyk Dominika Łaskawska Sylwia

0:3 14:34 R

Zielińska Małgorzata Dziedzioch Agnieszka

0:4 25:27 R

Sztyper Paulina Musioł Klaudia

0:5 41:12 +1

Łaskawska Sylwia Musioł Klaudia

0:6 47:17 +1

Garbocz Oliwia Dziedzioch Agnieszka

0:7 56:18 R

Łaskawska Sylwia Dziedzioch Agnieszka

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
29:23 Dziedzioch Agnieszka SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
36:39 Burzydło Joanna KS 1906 Cracovia (PLHK) 2 Wysoki kij
39:59 Mroczka Magdalena KS 1906 Cracovia (PLHK) 2 Trzymanie
43:32 Mroczka Magdalena KS 1906 Cracovia (PLHK) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:35 Kobylańska Agnieszka KS 1906 Cracovia (PLHK) 2 Uderzenie kijem
47:33 Łabędź Katarzyna KS 1906 Cracovia (PLHK) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS 1906 Cracovia (PLHK)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radwańska Magdalena 60:00 7 0 7 0
1 Bukała Joanna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Mroczka Magdalena 0 0 0 4
25 Niechwiej Kinga 0 0 0 0
77 Kobylańska Agnieszka 0 0 0 2
10 Burzydło Joanna 0 0 0 2
12 Ziółkowska Wioleta 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Kapanowska Aleksandra 0 0 0 0
23 Paprocka Karolina 0 0 0 0
14 Łabędź Katarzyna 0 0 0 2
7 Stolarz Monika 0 0 0 0
6 Habel Daria 0 0 0 0

SKKH Atomówki GKS Tychy (PLHK)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
19 Burda-Krokosz Małgorzata 34:00 0 0 0 0
18 Harańczyk Natalia 26:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Łaskawska Sylwia 3 1 4 0
69 Nadzimek Agnieszka 0 0 0 0
33 Dziedzioch Agnieszka 0 4 4 2
14 Garbocz Oliwia 1 0 1 0
27 Marczyk Dominika 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Zielińska Małgorzata 1 0 1 0
21 Kosma Karolina 0 0 0 0
95 Górska Aleksandra 0 0 0 0
11 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
44 Frankowska Laura 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Sztyper Paulina 1 0 1 0
29 Musioł Klaudia 0 2 2 0
1.7