STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom U16 (MŁ)

  • Trener KH Polonia Bytom U16 (MŁ):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Wynik:

    8:2 (4:0, 2:1, 2:1)

  • Data:

    17.12.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Sędzia główny:

    Paweł Bajon

  • Sędzia liniowy:

    Wiktor Kolat, Marcin Kołodziej

  • Widzów:

    10

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:46 EQ

Sarnacki Eryk Brzozowski II Szymon

2:0 10:21 EQ

Podsiadło Paweł Mirek Adrian

3:0 10:29 EQ

Podsiadło Paweł

4:0 14:25 EQ

Sarnacki Tobiasz

4:1 27:10 EQ

Zarański Oliwier Chęciński Luciano

5:1 28:38 EQ

Sarnacki Tobiasz Mirek Adrian, Podsiadło Paweł

6:1 32:14 EQ

Mazur Marcel

7:1 48:08 EQ

Sarnacki Eryk Brzozowski II Szymon

7:2 50:09 EQ

Chęciński Luciano Zdanowicz Łukasz, Fojcik Bartosz

8:2 59:08 +1

Podsiadło Paweł Komoder Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:03 Brzozowski II Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:29 Karwot Patryk KH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
21:17 Brzozowski II Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:29 Chęciński Luciano KH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
44:14 Gętkowski Aleksander UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:56 Zarański Oliwier KH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Atak kolanem

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
8 Kubara Artur 60:00 2 0 2 0
19 Machura Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Mirek Adrian 0 2 2 0
31 Gętkowski Aleksander 0 0 0 2
7 Sarnacki Eryk 2 0 2 0
20 Podsiadło Paweł 3 1 4 0
17 Brzozowski II Szymon 0 2 2 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Mazur Marcel 1 0 1 0
69 Bobbe Maciej 0 0 0 0
87 Sarnacki Tobiasz 2 0 2 0
88 Broś Teodor 0 0 0 0
13 Niekurzak Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kieler Emil 0 0 0 0
6 Komoder Kacper 0 1 1 0

KH Polonia Bytom U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
23 Bujak Julia 40:00 4 0 4 0
35 Jaworski Tobiasz 20:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 0
99 Koszel Oliwier 0 0 0 0
4 Niewiadomski Igor 0 0 0 0
2 Chęciński Luciano 1 1 2 2
88 Fojcik Bartosz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Poznański Dawid 0 0 0 0
30 Łozicki Tomasz 0 0 0 0
6 Zarański Oliwier 1 0 1 2
57 Kukliński Kacper 0 0 0 0
24 Błaszków Maja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sowa Alicja 0 0 0 0
81 Juszczak Agata 0 0 0 0
21 Kluczyk Tymoteusz 0 0 0 0
75 Mróz Jakub 0 0 0 0
10 Karwot Patryk 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Zdanowicz Łukasz 0 1 1 0
69 Jaworski Oskar 0 0 0 0