STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy U16 (MŁ)

  • Trener MOSM Tychy U16 (MŁ):

    Janusz Kwiatkowski

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Wynik:

    4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

  • Data:

    21.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    19:55

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda, X

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Barutowicz, Michał Kret

  • Widzów:

    70

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:40 EQ

Lewandowski Mateusz Kucharski Szymon

2:0 04:56 EQ

Twarowski Mateusz Sobecki Karol

3:0 41:08 EQ

Chmiel Paweł Twarowski Mateusz

4:0 58:52 EQ

Krok Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:19 Sekunda Norbert UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:37 - MOSM Tychy U16 (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:51 Niekurzak Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:55 Grzegorczyk Adam MOSM Tychy U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:20 Kovalenko Mark UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Wysoki kij
45:20 Podsiadło Paweł UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Atak kolanem

Składy

MOSM Tychy U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kubiaczyk Mateusz 00:00 0 0 0 0
1 Blach Bartosz 60:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Chojęta Dawid 0 0 0 0
44 Krok Mateusz 1 0 1 0
87 Kucharski Szymon 0 1 1 0
8 Grzegorczyk Adam 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Chmiel Paweł 1 0 1 0
11 Sobecki Karol 0 1 1 0
55 Kowalik Konrad 0 0 0 0
17 Krzyżowski Kamil 0 0 0 0
21 Mikulski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Strużek Mateusz 0 0 0 0
86 Lewandowski Mateusz 1 0 1 0
85 Łatka Kacper 0 0 0 0
63 Twarowski Mateusz 1 1 2 0
20 Wisłocki Michał 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Kubara Artur 60:00 4 0 4 0
1 Machura Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Mirek Adrian 0 0 0 0
13 Gętkowski Aleksander 0 0 0 0
5 Sarnacki Eryk 0 0 0 0
20 Podsiadło Paweł 0 0 0 2
28 Kovalenko Mark 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Brzozowski II Szymon 0 0 0 0
18 Mazur Marcel 0 0 0 0
69 Bobbe Maciej 0 0 0 0
21 Zachariasz Olaf 0 0 0 0
10 Kuc Piotr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Sekunda Norbert 0 0 0 2
11 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
24 Broś Teodor 0 0 0 0
89 Niekurzak Jakub 0 0 0 2
7 Kieler Emil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Komoder Kacper 0 0 0 0