STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom U16 (MŁ)

  • Trener KH Polonia Bytom U16 (MŁ):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Wynik:

    10:0 (2:0, 4:0, 4:0)

  • Data:

    14.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:30

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Bernacki, Paweł Madeksza

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:57 EQ

Podsiadło Paweł

2:0 13:27 EQ

Kovalenko Mark Mirek Adrian

3:0 21:01 +1

Zachariasz Olaf Kuc Piotr

4:0 24:20 EQ

Kovalenko Mark Podsiadło Paweł

5:0 27:56 EQ

Mirek Adrian Kovalenko Mark

6:0 29:09 EQ

Kieler Emil Sekunda Norbert

7:0 43:37 EQ

Sarnacki Tobiasz Sekunda Norbert

8:0 47:14 EQ

Bobbe Maciej

9:0 57:37 +1

Gętkowski Aleksander Kovalenko Mark

10:0 58:26 EQ

Bobbe Maciej Brzozowski II Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:51 Kołodziejczak Błażej KH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
20:22 Chęciński Luciano KH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Przeszkadzanie
31:42 Gętkowski Aleksander UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Atak kolanem
38:00 Sekunda Norbert UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
56:52 Fojcik Bartosz KH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
8 Kubara Artur 60:00 0 0 0 0
1 Machura Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Mirek Adrian 1 1 2 0
31 Gętkowski Aleksander 1 0 1 2
7 Sarnacki Eryk 0 0 0 0
20 Podsiadło Paweł 1 1 2 0
98 Kovalenko Mark 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Brzozowski II Szymon 0 1 1 0
18 Mazur Marcel 0 0 0 0
69 Bobbe Maciej 2 0 2 0
9 Zachariasz Olaf 1 0 1 0
78 Kuc Piotr 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sekunda Norbert 0 2 2 2
87 Sarnacki Tobiasz 1 0 1 0
88 Broś Teodor 0 0 0 0
19 Niekurzak Jakub 0 0 0 0
11 Kieler Emil 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Komoder Kacper 0 0 0 0

KH Polonia Bytom U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
23 Bujak Julia 31:00 6 0 6 0
29 Jaworski Tobiasz 29:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 2
99 Koszel Oliwier 0 0 0 0
4 Niewiadomski Igor 0 0 0 0
25 Chęciński Luciano 0 0 0 2
88 Fojcik Bartosz 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
30 Łozicki Tomasz 0 0 0 0
6 Zarański Oliwier 0 0 0 0
5 Błaszków Maja 0 0 0 0
15 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
12 Sowa Alicja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Juszczak Agata 0 0 0 0
14 Talanda Ida 0 0 0 0
75 Mróz Jakub 0 0 0 0
10 Karwot Patryk 0 0 0 0
18 Patla Vanessa 0 0 0 0