STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy U16 (MŁ)

  • Trener MOSM Tychy U16 (MŁ):

    Janusz Kwiatkowski

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie U16 (MŁ)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie U16 (MŁ):

    Martin Stanek

  • Wynik:

    3:4 (0:4, 2:0, 1:0)

  • Data:

    24.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Mateusz Kucharewicz, X

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Barutowicz, Michał Żak

  • Widzów:

    80

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:42 +1

Spyrka Bartłomiej

0:2 08:55 EQ

Borowiak Oskar

0:3 10:13 EQ

Bielaczyc Mikołaj Spyrka Bartłomiej

0:4 15:34 EQ

Fyda Kamil Stolarski Bartłomiej

1:4 23:00 EQ

Grzegorczyk Adam

- 37:55 PS

Lewandowski Mateusz

2:4 38:25 EQ

Sobecki Karol Krzyżowski Kamil

3:4 43:28 +1

Sobecki Karol

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:43 Wisłocki Michał MOSM Tychy U16 (MŁ) 2 Zahaczenie
18:45 Chmiel Paweł MOSM Tychy U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:47 Nowak Maksymilian MOSM Tychy U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
37:55 Borowiak Oskar JKH GKS Jastrzębie U16 (MŁ) 2 Atak kolanem
37:55 Kapustka Kamil JKH GKS Jastrzębie U16 (MŁ) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
43:20 Kapustka Kamil JKH GKS Jastrzębie U16 (MŁ) 2 Zahaczenie

Składy

MOSM Tychy U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kubiaczyk Mateusz 20:00 4 0 4 0
27 Łącki Kacper 39:30 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Chojęta Dawid 0 0 0 0
4 Krok Mateusz 0 0 0 0
87 Kucharski Szymon 0 0 0 0
8 Grzegorczyk Adam 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Chmiel Paweł 0 0 0 2
11 Sobecki Karol 2 0 2 0
55 Kowalik Konrad 0 0 0 0
17 Krzyżowski Kamil 0 1 1 0
15 Dziubanda Wiktor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Strużek Mateusz 0 0 0 0
86 Lewandowski Mateusz 0 0 0 0
85 Łatka Kacper 0 0 0 0
19 Twarowski Mateusz 0 0 0 0
20 Wisłocki Michał 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Nowak Maksymilian 0 0 0 2

JKH GKS Jastrzębie U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
72 Ciućka Jakub 40:00 2 0 2 0
96 Giziński Szymon 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Borowiak Oskar 1 0 1 2
23 Chodak Andrzej 0 0 0 0
6 Śmieja Jakub 0 0 0 0
92 Kapustka Kamil 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Fyda Kamil 1 0 1 0
22 Mrula Mikołaj 0 0 0 0
12 Piechaczek Jakub 0 0 0 0
25 Piechaczek Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Stanek Vit 0 0 0 0
2 Poręba Maciej 0 0 0 0
26 Stolarski Bartłomiej 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Chlon Nicolas 0 0 0 0
27 Bielaczyc Mikołaj 1 0 1 0
47 Lewek Marcel 0 0 0 0
61 Spyrka Bartłomiej 1 1 2 0