STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Goście:

    MOSM Tychy U16 (MŁ)

  • Trener MOSM Tychy U16 (MŁ):

    Janusz Kwiatkowski

  • Wynik:

    4:5 d. (2:2, 1:2, 1:0, 0:1d)

  • Data:

    17.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:45

  • Godzina zakończenia:

    18:25

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

    Wikor Kolat, Jacek Bernacki

  • Widzów:

    15

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:39 EQ

Kucharski Szymon Grzegorczyk Adam

0:2 11:45 EQ

Krzyżowski Kamil Kowalik Konrad

1:2 12:13 EQ

Podsiadło Paweł Kovalenko Mark

2:2 16:45 EQ

Kovalenko Mark Podsiadło Paweł

3:2 22:08 EQ

Kovalenko Mark

3:3 22:25 EQ

Kucharski Szymon

3:4 32:29 -1

Krok Mateusz

4:4 47:02 EQ

Bobbe Maciej Gętkowski Aleksander

4:5 60:37 EQ

Krok Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
32:20 Nowak Maksymilian MOSM Tychy U16 (MŁ) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
32:20 Nowak Maksymilian MOSM Tychy U16 (MŁ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
34:02 Brzozowski II Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Trzymanie
36:41 Sekunda Norbert UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
8 Kubara Artur 40:37 3 0 3 0
11 Kieler Emil 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Mirek Adrian 0 0 0 0
21 Gętkowski Aleksander 0 1 1 0
7 Sarnacki Eryk 0 0 0 0
20 Podsiadło Paweł 1 1 2 0
98 Kovalenko Mark 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Brzozowski II Szymon 0 0 0 2
18 Mazur Marcel 0 0 0 0
69 Bobbe Maciej 1 0 1 0
9 Zachariasz Olaf 0 0 0 0
78 Kuc Piotr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sekunda Norbert 0 0 0 2
6 Komoder Kacper 0 0 0 0
88 Broś Teodor 0 0 0 0
19 Niekurzak Jakub 0 0 0 0
87 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0

MOSM Tychy U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kubiaczyk Mateusz 40:37 2 0 2 0
1 Blach Bartosz 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Chojęta Dawid 0 0 0 0
77 Mercik Dominik 0 0 0 0
44 Krok Mateusz 2 0 2 0
87 Kucharski Szymon 2 0 2 0
8 Grzegorczyk Adam 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Chmiel Paweł 0 0 0 0
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
55 Kowalik Konrad 0 1 1 0
17 Krzyżowski Kamil 1 0 1 0
15 Dziubanda Wiktor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Strużek Mateusz 0 0 0 0
86 Lewandowski Mateusz 0 0 0 0
85 Łatka Kacper 0 0 0 0
19 Twarowski Mateusz 0 0 0 0
20 Wisłocki Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Nowak Maksymilian 0 0 0 12
21 Mikulski Mateusz 0 0 0 0
33 Kopciara Alicja 0 0 0 0