STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom U16 (MŁ)

  • Trener KH Polonia Bytom U16 (MŁ):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Wynik:

    11:0 (2:0, 5:0, 4:0)

  • Data:

    10.10.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta

  • Sędzia liniowy:

    Patryk Roemisch, Wiktor Kolat

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:12 EQ

Sarnacki Eryk Podsiadło Paweł

2:0 03:12 EQ

Podsiadło Paweł Sarnacki Eryk

3:0 21:19 EQ

Bobbe Maciej

4:0 25:05 -1

Kuc Piotr Brzozowski II Szymon

5:0 26:16 -1

Gętkowski Aleksander Sarnacki Eryk

6:0 32:28 EQ

Mirek Adrian

7:0 34:58 EQ

Sarnacki Eryk

8:0 48:06 EQ

Kovalenko Mark

9:0 53:20 EQ

Podsiadło Paweł Kovalenko Mark, Sarnacki Eryk

10:0 58:38 EQ

Brzozowski II Szymon Sarnacki Eryk

11:0 59:59 EQ

Sarnacki Tobiasz Brzozowski II Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
24:19 - UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
55:33 Jachym Aleksandra KH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Zahaczenie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
8 Kubara Artur 29:00 0 0 0 0
1 Twardy Maja 31:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Mirek Adrian 1 0 1 0
69 Gętkowski Aleksander 1 0 1 0
7 Sarnacki Eryk 2 4 6 0
20 Podsiadło Paweł 2 1 3 0
98 Kovalenko Mark 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Brzozowski II Szymon 1 2 3 0
18 Mazur Marcel 0 0 0 0
44 Bobbe Maciej 1 0 1 0
9 Zachariasz Olaf 0 0 0 0
78 Kuc Piotr 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sekunda Norbert 0 0 0 0
6 Komoder Kacper 0 0 0 0
88 Broś Teodor 0 0 0 0
19 Niekurzak Jakub 0 0 0 0
11 Kieler Emil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Machura Szymon 0 0 0 0
87 Sarnacki Tobiasz 1 0 1 0

KH Polonia Bytom U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
23 Bujak Julia 20:00 4 0 4 0
29 Jaworski Tobiasz 40:00 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 0
99 Koszel Oliwier 0 0 0 0
2 Chęciński Luciano 0 0 0 0
88 Fojcik Bartosz 0 0 0 0
28 Poznański Dawid 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zarański Oliwier 0 0 0 0
10 Kukliński Kacper 0 0 0 0
24 Błaszków Maja 0 0 0 0
15 Jachym Aleksandra 0 0 0 2
12 Sowa Alicja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Juszczak Agata 0 0 0 0
14 Talanda Ida 0 0 0 0
21 Kluczyk Tymoteusz 0 0 0 0
18 Patla Vanessa 0 0 0 0