STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ)

  • Trener MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ):

    Jakub Radwan

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Wynik:

    4:3 d. (1:1, 2:1, 0:1, 1:0d)

  • Data:

    19.11.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:25

  • Sędzia główny:

    Patryk Puławski

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Czech , Mateusz Gwiozda

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:45 EQ

Hofman Jonasz Ciepielewski Piotr

1:1 03:21 EQ

Kovalenko Mark Gętkowski Aleksander

2:1 23:46 EQ

Ciepielewski Piotr Bujok Paweł

3:1 26:45 EQ

Macioł Maciej

3:2 39:59 EQ

Mirek Adrian Bobbe Maciej

3:3 46:45 EQ

Kovalenko Mark

4:3 63:01 EQ

Moś Karol

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:34 Ciepielewski Piotr MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
29:05 Macioł Maciej MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
31:54 - UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:56 Ciepielewski Piotr MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ) 2 Uderzenie kijem
55:16 Macioł Maciej MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ) 2 Podcięcie
60:31 Mirek Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Nawrot Radosław 63:01 3 0 3 0
17 Kupka Paweł 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Macioł Maciej 1 0 1 4
9 Bujok Paweł 0 1 1 0
44 Hofman Jonasz 1 0 1 0
66 Ciepielewski Piotr 1 1 2 4
18 Moś Karol 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Wojciechowski II Kacper 0 0 0 0
25 Sławski Mateusz 0 0 0 0
5 Babczyński Błażej 0 0 0 0
87 Sorek Fabian 0 0 0 0
15 Bensz Michał 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Szczypa Przemysław 0 0 0 0
29 Timm Sebastian 0 0 0 0
91 Gruca Brian 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Kubara Artur 63:01 4 0 4 0
30 Machura Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Mirek Adrian 1 0 1 2
13 Gętkowski Aleksander 0 1 1 0
5 Sarnacki Eryk 0 0 0 0
20 Podsiadło Paweł 0 0 0 0
28 Kovalenko Mark 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Brzozowski II Szymon 0 0 0 0
18 Mazur Marcel 0 0 0 0
69 Bobbe Maciej 0 1 1 0
14 Zachariasz Olaf 0 0 0 0
21 Kuc Piotr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Sekunda Norbert 0 0 0 0
15 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
24 Broś Teodor 0 0 0 0
89 Niekurzak Jakub 0 0 0 0
7 Kieler Emil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Komoder Kacper 0 0 0 0