STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ)

  • Trener MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ):

    Jakub Radwan

  • Goście:

    KH Polonia Bytom U16 (MŁ)

  • Trener KH Polonia Bytom U16 (MŁ):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Wynik:

    44:0 (18:0, 9:0, 17:0)

  • Data:

    19.09.2019

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:24

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Gwiozda, Michał Kret

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:27 EQ

Menc Aleks Hofman Jonasz

2:0 00:43 EQ

Musioł Jakub Menc Aleks

3:0 01:47 EQ

Bujok Paweł Szlomski Marcin, Menc Aleks

4:0 02:43 EQ

Babczyński Błażej Musioł Jakub

5:0 03:10 EQ

Wojciechowski II Kacper

6:0 03:25 EQ

Hofman Jonasz Moś Karol

7:0 03:36 EQ

Musioł Jakub Babczyński Błażej

8:0 04:28 EQ

Chodor Błażej Szlomski Marcin, Musioł Jakub

9:0 07:00 EQ

Menc Aleks Chodor Błażej, Hofman Jonasz

10:0 07:35 EQ

Sorek Fabian Szlomski Marcin

11:0 08:47 EQ

Macioł Maciej Hofman Jonasz

12:0 10:03 EQ

Babczyński Błażej Chodor Błażej

13:0 12:46 EQ

Hofman Jonasz Moś Karol

14:0 13:35 EQ

Chodor Błażej Menc Aleks

15:0 16:03 -1

Moś Karol Bujok Paweł

16:0 17:00 EQ

Menc Aleks Macioł Maciej, Musioł Jakub

17:0 17:23 EQ

Babczyński Błażej Menc Aleks, Musioł Jakub

18:0 17:40 EQ

Chodor Błażej Menc Aleks

19:0 20:45 EQ

Menc Aleks Macioł Maciej

20:0 21:53 EQ

Babczyński Błażej Musioł Jakub

21:0 23:45 EQ

Moś Karol Menc Aleks, Macioł Maciej

22:0 26:05 EQ

Menc Aleks Macioł Maciej, Bujok Paweł

23:0 27:15 EQ

Szlomski Marcin Musioł Jakub, Menc Aleks

24:0 30:30 +1

Menc Aleks Musioł Jakub, Chodor Błażej

25:0 32:50 EQ

Hofman Jonasz Macioł Maciej

26:0 33:10 EQ

Menc Aleks Moś Karol, Hofman Jonasz

27:0 38:40 -1

Menc Aleks

28:0 41:10 EQ

Menc Aleks Hofman Jonasz

29:0 42:25 EQ

Menc Aleks Musioł Jakub, Babczyński Błażej

30:0 45:40 +1

Moś Karol Hofman Jonasz, Menc Aleks

31:0 46:15 -1

Menc Aleks

32:0 48:00 EQ

Moś Karol Menc Aleks, Bujok Paweł

33:0 50:40 EQ

Menc Aleks Sławski Mateusz

34:0 52:20 EQ

Menc Aleks Moś Karol

35:0 52:45 EQ

Moś Karol Menc Aleks

36:0 53:15 +1

Musioł Jakub Chodor Błażej, Szlomski Marcin

37:0 55:30 EQ

Menc Aleks Musioł Jakub, Babczyński Błażej

38:0 56:20 EQ

Sławski Mateusz Wojciechowski II Kacper, Babczyński Błażej

39:0 56:50 EQ

Hofman Jonasz Menc Aleks, Bujok Paweł

40:0 57:30 EQ

Szlomski Marcin Babczyński Błażej

41:0 58:20 EQ

Sławski Mateusz

42:0 58:40 EQ

Macioł Maciej Menc Aleks, Moś Karol

43:0 58:50 EQ

Menc Aleks

44:0 59:30 EQ

Menc Aleks Chodor Błażej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:22 Menc Aleks MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ) 2 Atak łokciem
21:03 Menc Aleks MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
29:20 Chęciński Luciano KH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:00 Wojciechowski II Kacper MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:30 Jachym Aleksandra KH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Podcięcie
45:57 Musioł Jakub MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
52:45 Kołodziejczak Błażej KH Polonia Bytom U16 (MŁ) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie

Składy

MUKS Naprzód Janów U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Nawrot Radosław 40:00 0 0 0 0
17 Kupka Paweł 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Macioł Maciej 2 5 7 0
9 Bujok Paweł 1 4 5 0
44 Hofman Jonasz 4 6 10 0
99 Menc Aleks 16 12 28 4
18 Moś Karol 5 5 10 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Musioł Jakub 3 9 12 2
47 Wojsław Adam 0 0 0 0
77 Babczyński Błażej 4 5 9 0
90 Szlomski Marcin 2 4 6 0
26 Chodor Błażej 3 5 8 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Szczypa Przemysław 0 0 0 0
87 Sorek Fabian 1 0 1 0
69 Wojciechowski II Kacper 1 1 2 2
25 Sławski Mateusz 2 1 3 0

KH Polonia Bytom U16 (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Jaworski Tobiasz 23:10 14 0 14 0
8 Majchrzak Michał 36:50 30 0 30 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 2
99 Koszel Oliwier 0 0 0 0
16 Niewiadomski Igor 0 0 0 0
21 Chęciński Luciano 0 0 0 2
88 Fojcik Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Poznański Dawid 0 0 0 0
30 Łozicki Tomasz 0 0 0 0
6 Zarański Oliwier 0 0 0 0
1 Kukliński Kacper 0 0 0 0
10 Karwot Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Jachym Aleksandra 0 0 0 2
12 Sowa Alicja 0 0 0 0
91 Juszczak Agata 0 0 0 0
75 Mróz Jakub 0 0 0 0